Ethermine Dashboard'da hiçbir şey gözükmüyor

ymntlg

Yoctopat
Daha fazla  
Merhabalar kolay gelsin öncelikle.

Eth Mining yapmaya başladım 3060 kullanıyorum şu an Binance'de kazım yaptığım gözüküyor yaklaşık 2 saat oldu ama Ethermine sitesinde ETH adresimi yazıp arattığımda hiçbir şey gözükmüyor. Bir sürü video izledim insanlar başlar başlamaz açıyor ve Dashboard gözüküyor. Bende neden gözükmüyor acaba bir şeyi entegre etmem mi gerekiyor?

Not: Yeni başladığım için çok bilgim yok acaba bat dosyasını düzenlerden port kısmını Binance Pool değil de Ethermine'deki portları mı yazmam lazım?

Dosya Ekleri

• sss.jpg
    sss.jpg
    68,4 KB · Görüntüleme: 144
Son düzenleyen: Moderatör:
Dashboard düzeldi mi yani? Ethermine'da başka nereden görüyorsunuz?
Hocam ben konu sahibi değilim. Sadece ethermine de görünüyor olması gerekende bu sanırsam yanlış mıyım bilmiyorum ama. Birde bütün dünyanın 3060ti' ı 1200 1300 hatta 1500 lere kadar çıkıyor memory clock. Benimki 1000 bile olmuyor nerdeyse yahu

Hocam ben konu sahibi değilim. Sadece ethermine de görünüyor olması gerekende bu sanırsam yanlış mıyım bilmiyorum ama. Birde bütün dünyanın 3060ti' ı 1200 1300 hatta 1500 lere kadar çıkıyor memory clock. Benimki 1000 bile olmuyor nerdeyse yahu
Dalgınlık işte hocam. Binance hesabına bir aktarım yaptınız mı ? Yani biriken herhengi bir ETH çekimi yapmadıysanız normal.

Memory işi biraz şans ancak sizde fark çok görünüyor. Karşılaştırdığınız modellerle sizin bellek üreticiniz aynı mıdır ?

Dalgınlık işte hocam. Binance hesabına bir aktarım yaptınız mı ? Yani biriken herhengi bir ETH çekimi yapmadıysanız normal.

Memory işi biraz şans ancak sizde fark çok görünüyor. Karşılaştırdığınız modellerle sizin bellek üreticiniz aynı mıdır ?
Hiç bakmadım ancak kendi bulduğum ayarlar ile şuan sabit 41 alıyorum.

Geri
Yukarı