Ethermine havuzu komisyon kesim ücretleri

MErhaba arkadaşlarç 6 gündür ethermine da binance cüzdanıyla kazım yapıyorum. çok yeniyim. 18 dolar civarı birikmiş. Allah aşkına etherminedan bankaya kadar ne yapılması gerektiğini anlatan bi kaynak verin. Bulduklarım ya kurgusu beter anlaşılmıyor ya eski tarihli anlayamadım. Sürekli bişiler değiştiğinden.
18 dolar civarı biriken parayı çekip ne yapacaksın hocam. Zaten 6-7 doları kesinti olacak :D

Son düzenleme:
2miner'da Nano ile kesintisiz Eth kazabilirsin.
o kısma gelicem aklımda. önce emekleyelim.
Eki Görüntüle 1215638
Kısaca anlatmam gerekirse, Ethermine'da manuel çekim için eth miktarın 0,005 olmalı. Manuel çekerken yüksek Gwei'ye maruz kalıyorsun, uğraşmamak için otomatik ödeme sınırı olan 0,01'e ulaşman iyi olur. Eklere güncel Dolar Eth değerlerini yazdım.

Bu değerlere ulaştıktan sonra manuel çekim istiyorsan Unpaid Balance'ın sağ üstündeki el simgesine tıklayıp o anlık Network Fee'ye göre ödeme alırsın. Gwei'nin düşmesini takip etmen lazım. Onu da bu siteden anlık Gwei takibi yapabilirsin: Ethereum Gas Tracker | Etherscan
Eki Görüntüle 1215646
(El işareti)
gwe yi 100 yaptım. eth değerini ise min 0.01 yaptım. yani 0.01 değerine ulaşınca otomatik olarak nbinance cüzdanına mı aktarcaklar. yazdığım gwe değeride komisyon ücretimi oluyor. eğer 0.01 de otomatikse para aktarımı gwe neyi değiştiriyor. yada gwe yi yani komisyonu minumum neden tutmıyim. gwe nin dolar karşılığı nedir.
Hayır. Oraya yazdığın miktar çekim talebi yaptığınızda geçerli olacak. Ethermine hak edişi yapıyorsunuz ve masraf şu kadar olacaksa ver diyorsunuz, o da şartlar karşılanıyorsa ödeme yapıyor, değilse ya bekle ya da limiti yükseltin diyor.
bu biraz fikir verdi ama 0.01 de zaten otomatik aktarmıcak mı

Son düzenleme:
O kısma gelicem aklımda. Önce emekleyelim.

Gwe yi 100 yaptım. ETH değerini isemin 0.01 yaptım. Yani 0.01 değerine ulaşınca otomatik olarak nbinance cüzdanına mı aktarcaklar. Yazdığım gwe değeride komisyon ücretimi oluyor. Eğer 0.01 de otomatikse para aktarımı gwe neyi değiştiriyor. ya da gwe yi yani komisyonu minimum neden tut mıyim? Gwenin dolar karşılığı nedir?

Bu biraz fikir verdi ama 0.01 de zaten otomatik aktarmayacak mı?

100 gwei yaklaşık 10.5 dolar civarına denk gelir.
Gweiyi düşük tutarsanız gwei oraya düşene kadar ödeme yapmaz. Örneğin gweiyi 30 tutarsanız 3 yıl beklersiniz :D 0.01 ETH olduktan sonra belirlediğiniz gweiye düşünce otomatik öder

100 gwei yaklaşık 10.5 dolar civarına denk gelir.
Gweiyi düşük tutarsanız gwei oraya düşene kadar ödeme yapmaz. Örneğin gweiyi 30 tutarsanız 3 yıl beklersiniz :D 0.01 ETH olduktan sonra belirlediğiniz gweiye düşünce otomatik öder
anladım. 0.01 e gelmesini bekliyorum. aynı zamanda kapatıp oyunda takılıyorum.

Dosya Ekleri

• Opera Snapshot_2021-11-16_181329_ethermine.org.png
    Opera Snapshot_2021-11-16_181329_ethermine.org.png
    189 KB · Görüntüleme: 48

Geri
Yukarı