Ethermine havuzu komisyon kesim ücretleri

Hocam son bir şey daha. Ben bunu 0.01 limit ve 50 price yaptım. En düşük ETH kazdığında bile aktarması için, gas da 50 olursa hemen yatacak demek oluyor değil mi?

ETH 0,01 olduğunda ve Gwei 50 olduğunda, doğrudan transfer işlemi gerçekleşecektir. Lâkin Gwei son 3 aydır sadece 1 kere Gwei 50'yi gördü.

Son düzenleme:
Hocam son bir şey daha. Ben bunu 0.01 limit ve 50 price yaptım. En düşük eth kazdığında bile aktarması için, gas da 50 olursa hemen yatacak demek oluyor di mi?
Hayır. Oraya yazdığın miktar çekim talebi yaptığınızda geçerli olacak. Ethermine hak edişi yapıyorsunuz ve masraf şu kadar olacaksa ver diyorsunuz, o da şartlar karşılanıyorsa ödeme yapıyor, değilse ya bekle ya da limiti yükseltin diyor.

Hocam son bir şey daha. Ben bunu 0.01 limit ve 50 price yaptım. En düşük eth kazdığında bile aktarması için, gas da 50 olursa hemen yatacak demek oluyor di mi?
Evet ancak bu aralar 50 olması çok zor gibi.

İki tuşluk işlem yav, dönüştürüyorsun sadece Nano'yu Eth'ye borsa hesabındayken. @android3
MErhaba arkadaşlarç 6 gündür ethermine da binance cüzdanıyla kazım yapıyorum. çok yeniyim. 18 dolar civarı birikmiş. Allah aşkına etherminedan bankaya kadar ne yapılması gerektiğini anlatan bi kaynak verin. Bulduklarım ya kurgusu beter anlaşılmıyor ya eski tarihli anlayamadım. Sürekli bişiler değiştiğinden.

MErhaba arkadaşlarç 6 gündür ethermine da binance cüzdanıyla kazım yapıyorum. çok yeniyim. 18 dolar civarı birikmiş. Allah aşkına etherminedan bankaya kadar ne yapılması gerektiğini anlatan bi kaynak verin. Bulduklarım ya kurgusu beter anlaşılmıyor ya eski tarihli anlayamadım. Sürekli bişiler değiştiğinden.
Merhaba, öncelikle ethermine sitesine girin ve settings kısmından "payment methot" sonra" Gas Price Limit & Threshold " seçeneğine tıklayın. 2 tane limit var eth miktarı ve ağ ücreti limimiti düzenleyin. Ağ ücreti ne kadar az olursa ödeyeceğiniz miktar o kadar düşük olur. Eth miktarınızın ne kadar olduğu aslında pek önemli değil ama şunu unutmayın, en az 0.01 eth birikirse Manuel olarak olarak ödeme alabilirsiniz. Manuel olarak ödeme almak için dasboard kısmında kazdığınız eth miktarının yanında el üstünde eth simgesi var, ona tıklayarak ödeme talep edebilirsiniz. Ödeme gerçekleşmezse uyarı verecek ve limit koyduğunuz ağ ücreti mevcut ağ ücretinin altında diyecektir, isterseniz ağ ücretinin düşmesini bekleyebilir ya da ödemek istediğiniz ağ ücretini yükseltebilirsiniz. Her şey bu kadar. Bol kazançlar dilerim. Eth ödemesini talep ettiniz ve ödemenizi aldınız, borsa cüzdabınızda eth duruyorsa bunu USDT olarak satıp, daha sonrasında binancetr hesabı açarak doları oraya aktarabilirsiniz. Tr olarak binance global'den BinanceTR'ye paraya aktaramıyorsunuz. BinanceTR'ye olan dolarınızı satıp daha sonrasında sizin adınıza kayıtlı olan banka hesabınıza parayı aktarabilirsiniz. Ziraat ve vakıfbank hesapları bu işe uygun.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

1636992149641.png

Kısaca anlatmam gerekirse, Ethermine'da manuel çekim için eth miktarın 0,005 olmalı. Manuel çekerken yüksek Gwei'ye maruz kalıyorsun, uğraşmamak için otomatik ödeme sınırı olan 0,01'e ulaşman iyi olur. Eklere güncel Dolar Eth değerlerini yazdım.

Bu değerlere ulaştıktan sonra manuel çekim istiyorsan Unpaid Balance'ın sağ üstündeki el simgesine tıklayıp o anlık Network Fee'ye göre ödeme alırsın. Gwei'nin düşmesini takip etmen lazım. Onu da bu siteden anlık Gwei takibi yapabilirsin: Ethereum Gas Tracker | Etherscan
Web yakalama_15-11-2021_191116_ethermine.org.jpeg

(El işareti)

Dosya Ekleri

• 1636992285797.png
    1636992285797.png
    4,6 KB · Görüntüleme: 41
  • 1636992309718.png
    1636992309718.png
    4,2 KB · Görüntüleme: 33

Geri
Yukarı