Ethermine ödeme politikası nedir?

hovarda

Kilopat
Yer
Samsun
Daha fazla  
Meslek
İşsiz
Arkadaşlar bu Ethermine sanırım ödeme politikasını yine değişmiş 4-5 aydır konuya dahil değildim. Kısaca özet geçebilecek var mı?

Metamask cüzdanın varsa 0.005 ETH sonrasını ücretsiz aktarıyor. Farklı bir cüzdanın varsa gaz ücreti limitini(aktarım ücreti) ve min ETH limitini(Min: 0.01) sen belirliyorsun, belirlediğin tutara düştüğünde yatıyor. Örneğin şu anda 90 Gwei gaz ücreti var yaklaşık 7-8 dolar. Ben 90'a ayarlamışsam o ücreti kesip otomatik yatırır. Bu aradalar minimum bu ücretlerden yatırıyor zaten.

qwei ücreti başladığından beri ethermine ile arama mesafe koydum hiveon kullanıyorum şuan belki hiveonda da kesiyorlardır ama hissettirmeden olabilir şuana kadar gördüğüm qwei felan ödemiyorum ben hiveonda

Metamask cüzdanın varsa 0.005 ETH sonrasını ücretsiz aktarıyor. Farklı bir cüzdanın varsa gaz ücreti limitini(aktarım ücreti) vemin ETH limitini(min: 0.01) sen belirliyorsun, belirlediğin tutara düştüğünde yatıyor. Örneğin şu anda 90 gwei gaz ücreti var yaklaşık 7-8 dolar. Ben 90'a ayarlamışsam o ücreti kesip otomatik yatırır. Bu aradalar minimum bu ücretlerden yatırıyor zaten.

Hocam bu siteden uygulamayı indirip matemask hesabımı açmam gerekiyor. Eğer buraya parayı aktarırsan binanceye transfer edebiliyor muyuz?

Son düzenleme:
Malesef aktaramazsın. Sistemi değiştirmezlerse, ki kısa sürede değişeceğini sanmam, gas fee ödenecek :)

Bu arada şu anda gas fee ile de çekemezsen 0.01 ETH olması gerekiyor.

Maalesef aktaramazsın. Sistemi değiştirmezlerse, ki kısa sürede değişeceğini sanmam, gas fee ödenecek :)

Bu arada şu anda gas fee ile de çekemezsen 0.01 ETH olması gerekiyor.

Peki bu yöntemle çeksem 21 dolardan kaç dolar gas fee alırlar?

IMG_20211125_175252.jpg

O yöntemle çekemezsin metamask için o sadece. Cüzdanını metamaska taşıyabiliyorsan(binance gibi yerlerden taşıyamazsın) ücretsiz çekebilirsin.

Metamask cüzdanın varsa 0.005 ETH sonrasını ücretsiz aktarıyor. Farklı bir cüzdanın varsa gaz ücreti limitini(aktarım ücreti) ve min ETH limitini(Min: 0.01) sen belirliyorsun, belirlediğin tutara düştüğünde yatıyor. Örneğin şu anda 90 Gwei gaz ücreti var yaklaşık 7-8 dolar. Ben 90'a ayarlamışsam o ücreti kesip otomatik yatırır. Bu aradalar minimum bu ücretlerden yatırıyor zaten.
Yani 0.005 ETH , 21dolar olunca, metamasktan aldığın ETH hesaba gas fee ve komisyon vermeden aktarıyorlar mı ?

Geri
Yukarı