Ethermine ödeme politikası nedir?

Hocam ben biraz acemilikten dolayı btcturkteki eth hesabımın id'sine mining yapmıştım. Onu değiştirmek mümkün mü değil mi diye etermine sitesindeki, support'tan discord'a aktarıldım. Ardından ticket oluşturup bunu sordum. Karşıdaki kişi bu işlemin yapılabilmesi için değiştirmek istedğim btcturk eth hesabına ait private keysleri sordu.

Normal birşey mi bu ?

O private keyleri alsan oradaki ETH hesabını metamaska geçirebiliyorsun zaten. Binance vermiyor onlar verir mi bilmiyorum.

O private keyleri alsan oradaki ETH hesabını metamaska geçirebiliyorsun zaten. Binance vermiyor onlar verir mi bilmiyorum.
Ben btcturk eth hesabımı vermiştim dolayısıyla btcturkten istedim. Ancak soğuk cüzdan hizmeti vermedikleri için privatekeysleri alamadım. Neyse artık etermineda kalsın, çok da bişey değil zaten.

Şimdi btcturk bitcoin hesabına bir wallet oluşturdum, etermine'da eth kazıp buraya bitcoin olarak göndermeyi düşünüyorum. Yanılmıyorsam en hesaplı yöntem bu şuanda, küçük tutarlar için yani.
Siz ne düşünüyorsunuz hocam ?

Ben btcturk eth hesabımı vermiştim dolayısıyla btcturkten istedim. Ancak soğuk cüzdan hizmeti vermedikleri için privatekeysleri alamadım. Neyse artık etermineda kalsın, çok da bişey değil zaten.

Şimdi btcturk bitcoin hesabına bir wallet oluşturdum, etermine'da eth kazıp buraya bitcoin olarak göndermeyi düşünüyorum. Yanılmıyorsam en hesaplı yöntem bu şuanda, küçük tutarlar için yani.
Siz ne düşünüyorsunuz hocam ?
Binance TR dururken Btcturke bulaşmazdım . Ben diğer riglerimde usdt e çevirip gönderiyorum daha hesaplı oluyor. BENCE btcturk ile çalışmayın.

Yeni konular

Geri
Yukarı