Ethermine ödeme yapmıyor

alagoz76

Yoctopat
Daha fazla  
Normalde 28'inde ödeme gerçekleşmesi gerekiyordu ancak hala ödeme gerçekleşmedi. Gün içerisinde 1 gün kaldı yazıyordu ancak 31 güne döndü tekrar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Normalde 28'inde ödeme gerçekleşmesi gerekiyordu ancak hala ödeme gerçekleşmedi. Gün içerisinde 1 gün kaldı yazıyordu ancak 31 güne döndü tekrar.

Endişe etmeyin sıraya almışlardır. Bazen ödemeler birkaç gün sonra gelebiliyor. Ek olarak kazdığınız değer 0.01 veya üstü müydü? Eğer taban değere ulaşamadıysanız önümüzdeki ayı beklersiniz.

Ek 1: Ödeme almanız için miningi kapatıp bir saat kadar beklemeniz de gerekiyor. Eğer cüzdan adresinizdeki ödenmemiş bakiyeniz sıfırlandıysa sıraya alınmış demektir. Ödemeniz yakında gönderilir.

Bende iki gün önce yattı normalde bugün bekliyordum .Artık 30 günde bir çekiyorum. Tutarlar azaldığından beri.

Endişe etmeyin sıraya almışlardır. Bazen ödemeler birkaç gün sonra gelebiliyor. Ek olarak kazdığınız değer 0.01 veya üstü müydü? Eğer taban değere ulaşamadıysanız önümüzdeki ayı beklersiniz.

Ek 1: Ödeme almanız için miningi kapatıp bir saat kadar beklemeniz de gerekiyor. Eğer cüzdan adresinizdeki ödenmemiş bakiyeniz sıfırlandıysa sıraya alınmış demektir. Ödemeniz yakında gönderilir.
0.01 in üstünde cüzdan adresimdeki bakiye sıfırlanmadı ancak sistemi kapatıp beklemedim ilk defa duydum bu çözümü deneyecwğim

Güncelleme hesabında 0.1 den fazla olup ödeme alamamış arkadaşlar için çözüm
If your balance is above 0.1ETH
Change Threshold burdaki değeri 0.1 e getirirseniz eğer değerde bundan yüksekse eğer hesabınızdaki 20 dakika içerisinde yatıyor bilginize ip kısmına local değil remote ip yi gireceksiniz

Yeni konular

Geri
Yukarı