Ethermine ödemesi nasıl alınıyor?

MyEn

Hectopat
Daha fazla  
Başlıkta da belirttiğim üzere Ethermine'dan kazım yapıyorum ve ortalama 29 Mh/s ile kazıyorum. Ethermine'da ödeme sistemi nasıl oluyor ben anlamış değilim. Bu konuda bilgisi olan varsa biraz aydınlatabilir mi? 0.01 ETH'e ulaştığında direkt hesaba mı yatıyor yoksa bekleme yapıyor mu?

Başlıkta da belirttiğim üzere Ethermine'dan kazım yapıyorum ve ortalama 29 Mh/s ile kazıyorum. Ethermine'da ödeme sistemi nasıl oluyor ben anlamış değilim. Bu konuda bilgisi olan varsa biraz aydınlatabilir mi? 0.01 ETH'e ulaştığında direkt hesaba mı yatıyor yoksa bekleme yapıyor mu?

0.01 olduğunda Ethermine'da girdiğin cüzdan adresine otomatik gidiyor.

Yanlış yönlendirme, yanlış bilgi. 0,01 olduğunda eğer 14 gündür ödeme almıyorsan hafta sonu almış olursun. Yani 0,01 olduğun dakika geçmez. Siz de param hesaba geçmedi diye başlık açarsınız.
hocam peki ödeme almak için ethermine da herhangi bir hesap açma gerekiyor mu yoksa sadece 2 hafta beklemek yetiyor mu

Yeni konu acmadan sormak istiyorum. 2 hafta once pazar gunu odeme aldim. Su anda odeme alabilcek durumdayim. Fakat kazima devam ediyor olmamin onemi var mi.? Yani kazimi durdurmus olsam da zaten odeme sartlarini karsilamis oldugum icin odeme alir miyim.?

Kazıma başladıktan sonra:
0.1 olursa 24 saat.
0.05 olursa 7 gün sonra.
0.01 olur 0.05 olmazsa 14 gün sonra.
0.01 altı ödenmiyor.

Hocam peki ödeme almak için Ethermine da herhangi bir hesap açma gerekiyor mu yoksa sadece 2 hafta beklemek yetiyor mu?

Ethermine'da miner programın ile kayıt olman ve cüzdanını tanımlaman gerekiyor. YouTube'da gayet basit anlatımlar mevcut.
Yeni konu acmadan sormak istiyorum. 2 hafta once pazar gunu odeme aldim. Su anda odeme alabilecek durumdayim. Fakat kazima devam ediyor olmamin onemi var mi? Yani kazimi durdurmus olsam da zaten odeme sartlarini karsilamis oldugum için odeme alir miyim?

0.01'i karşıladığın zaman zamanı gelince alırsın durdur ya da devam et senin tercihin tamamiyle.

1 günde 0.1 ether kazarsaniz 24 saat sonra alırsınız. Haftada 0.05 kazarsaniz haftalık alırsınız. Geri kalan ödemeler yani 0.01 ve 0.049 arası 14-17 gün civarında ödenir.

Yeni konular

Geri
Yukarı