Ethermine tüm her şey sıfırlandı görünüyor

samc34

Kilopat
Ödemeler kısmında gwei yi güncel olarak görmek için 60-70 kere F5 yaptım en son tüm datayı sıfırladı. Neden böyle bir şey yaptığını anlayamadım. Yaklaşık 15 dakikadır böyle kaldı? Daha önce bu tarz bir durum yaşayan var mı? Ban falan mı yedik ne oldu?

Arama kısmında adresimi yazdığımda adres bulunamadı diyor.

Dosya Ekleri

• 33333333333.png
    33333333333.png
    48,8 KB · Görüntüleme: 105
Seni zamanında uyardık dinlemedin. Üstüne milletide bilgin olmadan cahilcene gaza getirdin. Umarım çok kaybın yoktur. Ben sana demiştim... Welcome to ETH 2.0..
Ne kaybından ne gazından bahsediyorsun? :D
Kartların çoğunun parasını çıkardım ben. Şuan kartları piyasasının yarı fiyatına satsam fazlasıyla kardayım zaten.

İlgili ss ilk defa başıma geldi. Kazımı durdurup tekrar başlattım 5 dakika sonra geri geldi her şey yerine. Kartlarda yatıp dinleniyor bir sıkıntım yok şükür

Kartların çoğunun parasını çıkardım ben. Şu an kartları piyasasının yarı fiyatına satsam fazlasıyla kardayım zaten.

İlgili SS ilk defa başıma geldi. Kazımı durdurup tekrar başlattım 5 dakika sonra geri geldi her şey yerine. Kartlarda yatıp dinleniyor bir sıkıntım yok şükür.

Türkiye'de yaşıyorsan dolar ile maaş almıyorsan her gün zarardasın.
Kartları 3 5 kuruşa fazla satmak ne zaman kar oldu?
Kar ettim diyor bir de gülüyorum sadece.

Kartların çoğunun parasını çıkardım ben. Şu an kartları piyasasının yarı fiyatına satsam fazlasıyla kardayım zaten.

İlgili SS ilk defa başıma geldi. Kazımı durdurup tekrar başlattım 5 dakika sonra geri geldi her şey yerine. Kartlarda yatıp dinleniyor bir sıkıntım yok şükür.

Cahille muhatap olmayacaksın diye boşuna söylememiş atalarımız. Dolar 7TL iken 7000TL'ye aldığın kart, dolar 18TL iken 10000TL'ye satıp elde ettiğin müthiş kar için seni tebrik ederim.
Sistemindeki her şey 5 dakika sonra yerine geldiğine göre tüm dünyada ETH kazımı yapabilen tek kişisin. Bunun içinde ayrıca tebrik ediyorum.
Afferim sana durma sakın böyle devam et... Almanya bizi, biz seni kıskanıyoruz.
Seni dinleyip sana inanıp madenciliğe yatırım yapanların ahı ile yaşayacaksın.

Nefes israfı hocam bu arkadaş, ben çok uğraştım ama yok nafile. Neredeyse bu mesajları yazdığım klavyem anladı durumu ama bu arkadaş ısrar ile anlamıyor. Şu cevaba baksana :) yazık vallahi.
İşin komik ve acı kısmı, madenciliğe girişinin 6. ayında, ki, onu da buradan konu açarak, sorup başarmış, ama kendisini uzman görüp (sanırım şubat2022 idi) millete akıl veriyordu. Şu kartı al şu kadar sürede amorti diye. Hatta vaktin varsa 3-4 sayfa oku hocam. forum link ama sonuç olarak zaman&nefedsx israfı bir zat kendisi.

Türkiye'de yaşıyorsan dolar ile maaş almıyorsan her gün zarardasın.
Kar ettim diyor bir de gülüyorum sadece.
Kartları fazla sattığım için karda olduğumu kim söyledi. Miningden bu güne kadar çektiğim para 40.000₺ ye yakın. Mininge girdiğim para 65K. Şuanki kartların ederi zaten 50k nın üzerinde. Dolar hesabı yaptığım şekilde dahi kardayım. Daha dünyadan haberiniz yok ne anlattığımdan ne yazdığımdan haberiniz yok kendiniz bir şeye inanmış onun üzerinden eleştirip gülüyorsunuz :D Gülmeye devam bu kafayla.

Seni dinleyip sana inanıp madenciliğe yatırım yapanların ahı ile yaşayacaksın.
Senin çok ciddi sıkıntıların var :D
Ben hiçbir kimseye mininge girmesini önermedim.
Arkadaşlar x kadar param var bu parayı napayım diyen kimseye mininge gir demedim.

Arkadaşlar X param var mininge gireceğim hangi kartı alayım diye soran adama parasına göre kendimce en avantajlı kartı söyledim. Bunun dışında hiçbir farklı yorumum yok. Hiçbir yorumumda kimseye bu işe gir dediğimi göremezsin. Nasıl bir kafa yaşıyorsunuz cidden aklım almıyor sizi.

Yahu bıraksana yalanı, illa tek tek alıntı mı yapayım,

Bu kartı param olsa ben alırım diyen sen değil misin? (ki külçe külçe altın aldığını iddia eden sen)
Yapmayın madencilik bitiyor ETH2.0 geliyor dedikce, geldi felaket tellalı diyen sen değil misin?
En şahane kart bu kart bunu alın onu almayın diyen sen değil misin?
Bu kart kendini 48 ayda amorti ediyor vs yazdığında 48 ay kazım ömrün yok ETH2.0 yıl bitmeden gelecek hedef ağustos sonu dediğmde sen değil misin, adam onu mu soruyor, ben kart öneriyorum vs diye kendi pisliğini başkalarına da bulaşatırmaktan gocunmayan, bunu da suratına söyleyince hiç utanmadan pişkin pişkin sen sıkıntılısın diyen (aynen üst mesajda olduğu gibi)

Ben sana her fırsatta çok biliyormuş gibi insanları hatalı yönlendirme söylediklerin yanlış bu iş "bugün"senin dediğin gibi değil dedikçe bana "şimdi yaptığın gibi" artislik ile ahkam kesmedin mi?

Artist artist bomboş yazıları okudukça güldüm bayağı. Yok düşünceleri şöyleymişde böyleymişte akıl veriyor millete. Kimse ne zaman çıkacağını ne zaman biteceğini net olarak bilmiyor bilemezde zaten.

Aklım almıyor diyorsun ya hiç zorlama almaz zaten. Her şeyin bir limiti kapasitesi bir istihak haddi var. Davul bile dengi dengine.
Sen ki, 25 Eylül 2021 de konu açıp ilk rigini kurmadın mı? Üstüne üstelik foruma yazarak nasıl mining yapılır sorusu ile başlamadın mı bu işe, 7+ senedir mining yapan bana ki bunun 3 senesi solo'dur, ne anlatıyorsun sen.
Bir de dolar bazlı hesap diyorsun utanmadan. Matematik dehası seni 8,60 dolar ile eylül de aldıklarını vs es geçiyorum,
Kendi yazdığın kendi cümlen ile, kendi belirttiğin dolar kurunu baz alarak ben sana doğru hesabı yapayım. Ekstradan eklediğin fanlar vs filan hep hariç.

toplam harcanan tutar =68.650

Dolar kuru 13.5₺ olarak hesaplanmıştır.

68650/13,5 =5085, 18 USD eder.
Bugün 5085 dolar 93784 TL demek al bu link sen hesaplama bilmiyorsun
Haydi çektiğin parayı 40k sistemi de 50k senin dediğin gibi olsun kabul ediyorum. Her yerde mantar gibi ekran kartı yok pahasına satılırken sen 50k ya da satamazsın da neyse.

93K-45-50k= -1216 TL demek yani 1 senede kazandığın para 1216TL, aylık 100TL.
Utanmadan millete yazıyordun ya, o kartı alacağına her ay 10 TL iddia yap daha çok kazanırsın diye. Sen daha beter durumdasın. Toplamda 66 dolar kar yok. Ayda 5.5 dolara ne artislik yaptın klavyeden. Klavyenin amortismanına değmez 5.5 dolar.

tabii 1 sene boyunca 0 arıza, 0 bakım, 0 soğutma maliyeti, 0 temizleme maliyeti, 0 problem vs şartı ile. yoksa o 65 dolar da gider.

Ben ilk günden itibaren sana yardımcı olmak, zarar etme diye dil döktüm. Bugün de geldim yine iyi niyetle, umarım zararın yoktur dedim ama geri alıyorum. Beter ol. Bu kafa ile böyle devam et. Kafası basmayan, aklını kullanamayan çeksin çilesini. Araştırmadan bilmeden tereciye tere satmaya kalkarsan, tere tarlasına götürüp tersten gösterirler tereyi.

Şeytan diyor şuraya koy ETH2.0 getirisini esas o tokat gibi çarpsın yüzüne, iyicene dert olsun böyle. Ama değmezsin.

Yahu bıraksana yalanı, illa tek tek alıntı mı yapayım,

Bu kartı param olsa ben alırım diyen sen değil misin? (ki külçe külçe altın aldığını iddia eden sen)
Yapmayın madencilik bitiyor ETH2.0 geliyor dedikce, geldi felaket tellalı diyen sen değil misin?
En şahane kart bu kart bunu alın onu almayın diyen sen değil misin?
Bu kart kendini 48 ayda amorti ediyor vs yazdığında 48 ay kazım ömrün yok ETH2.0 yıl bitmeden gelecek hedef ağustos sonu dediğmde sen değil misin, adam onu mu soruyor, ben kart öneriyorum vs diye kendi pisliğini başkalarına da bulaşatırmaktan gocunmayan, bunu da suratına söyleyince hiç utanmadan pişkin pişkin sen sıkıntılısın diyen (aynen üst mesajda olduğu gibi)

Ben sana her fırsatta çok biliyormuş gibi insanları hatalı yönlendirme söylediklerin yanlış bu iş "bugün"senin dediğin gibi değil dedikçe bana "şimdi yaptığın gibi" artislik ile ahkam kesmedin mi?

Aklım almıyor diyorsun ya hiç zorlama almaz zaten. Her şeyin bir limiti kapasitesi bir istihak haddi var. Davul bile dengi dengine.
Sen ki, 25 Eylül 2021 de konu açıp ilk rigini kurmadın mı? Üstüne üstelik foruma yazarak nasıl mining yapılır sorusu ile başlamadın mı bu işe, 7+ senedir mining yapan bana ki bunun 3 senesi solo'dur, ne anlatıyorsun sen.
Bir de dolar bazlı hesap diyorsun utanmadan. Matematik dehası seni 8,60 dolar ile eylül de aldıklarını vs es geçiyorum,
Kendi yazdığın kendi cümlen ile, kendi belirttiğin dolar kurunu baz alarak ben sana doğru hesabı yapayım. Ekstradan eklediğin fanlar vs filan hep hariç.

68650/13,5 =5085, 18 USD eder.
Bugün 5085 dolar 93784 TL demek al bu link sen hesaplama bilmiyorsun
Haydi çektiğin parayı 40k sistemi de 50k senin dediğin gibi olsun kabul ediyorum. Her yerde mantar gibi ekran kartı yok pahasına satılırken sen 50k ya da satamazsın da neyse.

93K-45-50k= -1216 TL demek yani 1 senede kazandığın para 1216TL, aylık 100TL.
Utanmadan millete yazıyordun ya, o kartı alacağına her ay 10 TL iddia yap daha çok kazanırsın diye. Sen daha beter durumdasın. Toplamda 66 dolar kar yok. Ayda 5.5 dolara ne artislik yaptın klavyeden. Klavyenin amortismanına değmez 5.5 dolar.

tabii 1 sene boyunca 0 arıza, 0 bakım, 0 soğutma maliyeti, 0 temizleme maliyeti, 0 problem vs şartı ile. yoksa o 65 dolar da gider.

Ben ilk günden itibaren sana yardımcı olmak, zarar etme diye dil döktüm. Bugün de geldim yine iyi niyetle, umarım zararın yoktur dedim ama geri alıyorum. Beter ol. Bu kafa ile böyle devam et. Kafası basmayan, aklını kullanamayan çeksin çilesini. Araştırmadan bilmeden tereciye tere satmaya kalkarsan, tere tarlasına götürüp tersten gösterirler tereyi.

Şeytan diyor şuraya koy ETH2.0 getirisini esas o tokat gibi çarpsın yüzüne, iyicene dert olsun böyle. Ama değmezsin.
Şu kadar boş anlamsız yazılar için cidden bu kadar uğraşmana üzülüyorum :D
7 Senedir mining yapıyor olman neyi değiştiriyor? Yada benim 1 sene yapmış olmam? Tırcılıkta 2. yılına giripte 20 yıllıklardan daha yetenekli daha akıllı daha düzgün iş yapanlar var. 100 farklı sektörde bu tarz örnekler mevcut.

Ben kartları dolar 15 kende aldım dolar 10 kende aldım. Neredeyse her ay 1 kart aldım. O yazımdaki hesapta o anlık güncel dolar kuru ile günlük kazancımı belirttim ben. Kartları o dolar kuru ile almadım. Benim bu işe başlarkanki param belli. Bu işten çıktıktan sonra cebimde kalan para ve elimdeki kartlar belli. Çok net bir karım var. Ekim ayında ben bu işe girmemiş olup o parayı bekletsem yada vadeliye koysam şuankinin yarısı kadar param olacaktı. Ama sana göre 1000₺ kazandım aynen :D

Yeni konular

Geri
Yukarı