Ethermine yeni ödeme politikası (1 Haziran 2021)

Arkadaşlar ben de tam olarak anlamadım yeni sistemi, şimdi ben normalde her ayın 28'nde eğer 0.01 Eth olmuş ise hesabımda binance cüzdanıma ödeme alıyordum. Ethermine'dan direkt olarak Binance cüzdanına ödeme yapıyordu her ayın 28'nde.

Şimdi bu sistem değişti mi? Ödeme ayarları kısmına hangi değerleri girmeliyiz, Örnek olarak;
0.02 Eth
35 ya da kaç Gwei yazmalıyız ödeme yapması için.

Ya da öneriniz nedir, aylardır kullandığım, sorunsuz giden ödeme sistemini mahvettiler.
Otomatik ödeme tamamen kaldırıldı para vermeden çekemiyorsunuz.

Gwei muhabbetine gelirsek 21.000 gas ile sınırlandırıldı yazıyor sıfırları atıp işi kolaylaştıralım.
21*10 gwei = 210 yani 0.00021 ETH demek.
3500(ETH kuru) * 0.00021 = 0.73 dolar(6.24 TL, 8.50 dolar kuru)

1631535305945.png

Attığım kısımdan güncel çekme ücretine bakabilirsiniz eğer size uyuyorsa request'e basıp çekin direkt. Bu aralar en az 48'e düşüyor. 48'e ayarlarsan 3.78(32 TL) dolara denk geliyor bu parayı vererek çekim yapabilirsin. Özet olarak eskiden 6-7 TL'ye çekim yapabilirken şu an az 30 TL'yi gözden çıkarman gerekiyor.

Beyler en temizi Binance pool gözüküyor şu an. Ethermine bıraktım size de tavsiye ederim, transfer ücerti falan yok. Havuz Binance ait olduğu için onların kendi cüzdanına kazıyorsunuz ve her worker içn ayrı ödeme sizin pool wallet'ınıza düşüyor. Oradan da ücretsiz olarak spot Wallet'a transfer yapabilir veya direk satışta yapabilirsiniz.
Beyler en temizi Binance pool gözüküyor şu an. Ethermine bıraktım size de tavsiye ederim, transfer ücerti falan yok. Havuz Binance ait olduğu için onların kendi cüzdanına kazıyorsunuz ve her worker içn ayrı ödeme sizin pool wallet'ınıza düşüyor. Oradan da ücretsiz olarak spot Wallet'a transfer yapabilir veya direk satışta yapabilirsiniz.

Binance poolun Ethermine'dan daha az kazım yaptığı gerçeğini bilmen gerekiyor. Transfer ücreti de olmasa daha az ödediği gerçeğini değiştirmez. Günlük ödemesi ve transfer ücreti istememesi uygulanan psikolojik bir taktik.

Otomatik ödeme tamamen kaldırıldı para vermeden çekemiyorsunuz.

Gwei muhabbetine gelirsek 21.000 gas ile sınırlandırıldı yazıyor sıfırları atıp işi kolaylaştıralım.
21*10 gwei = 210 yani 0.00021 ETH demek.
3500(ETH kuru) * 0.00021 = 0.73 dolar(6.24 TL, 8.50 dolar kuru)

Eki Görüntüle 1164858

Attığım kısımdan güncel çekme ücretine bakabilirsiniz eğer size uyuyorsa request'e basıp çekin direkt. Bu aralar en az 48'e düşüyor. 48'e ayarlarsan 3.78(32 TL) dolara denk geliyor bu parayı vererek çekim yapabilirsin. Özet olarak eskiden 6-7 TL'ye çekim yapabilirken şu an az 30 TL'yi gözden çıkarman gerekiyor.
Hocam şöyle söyleyeyim ben çekim yapmak istemiyorum, eskisi gibi kendi otomatik benin Binance cüzdanıma atsın istiyorum. Bunun için ne yapmam gerek, şu an 0.02 Eth olmuş bile ve hala Binance cüzdanıma ödeme yapmadı.

Hocam şöyle söyleyeyim ben çekim yapmak istemiyorum, eskisi gibi kendi otomatik benim Binance cüzdanıma atsın istiyorum. Bunun için ne yapmam gerek, şu an 0.02 Eth olmuş bile ve hala Binance cüzdanıma ödeme yapmadı.
Mesajımı tam okumadınız sanırım, artık otomatik ödeme yok. Parasını vereceksin gönderecekler.

1631536322931.png

Hocam şöyle söyleyeyim ben çekim yapmak istemiyorum, eskisi gibi kendi otomatik Benin Binance cüzdanıma atsın istiyorum. Bunun için ne yapmam gerek, şu an 0.02 ETH olmuş bile ve hala Binance cüzdanıma ödeme yapmadı.

Gwei limitini örneğin 40 ya da 50 ayarla ve gwei ücreti 40 ya da 50 olunca otomatik ödeme yapar ama gönderi ücretini alır. Mesela dün flexpoolda benim 0.025 ETH vardı gwei ayarını 50 yaptım 50'ye düşerse ödesin diye ve 45 gwei ye düşmüş ve otomatik Binance hesabıma gönderdi. Eski sistem artık yok, yapabileceğin bir şey de yok.

Gwei limitini örneğin 40 ya da 50 ayarla ve gwei ücreti 40 ya da 50 olunca otomatik ödeme yapar ama gönderi ücretini alır. Mesela dün flexpoolda benim 0.025 ETH vardı gwei ayarını 50 yaptım 50'ye düşerse ödesin diye ve 45 gwei ye düşmüş ve otomatik Binance hesabıma gönderdi. Eski sistem artık yok, yapabileceğin bir şey de yok.
Şimdi anladım teşekkür ederim, peki gwei kaç yapmak mantıklı oluyor bu yeni sistemde.
Mesajımı tam okumadınız sanırım, artık otomatik ödeme yok. Parasını vereceksin gönderecekler.

Eki Görüntüle 1164871
Bu yeni sistemde sizce gwei kaç yapmak mantıklı oluyor.

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.JPG
    Ekran Alıntısı.JPG
    69,4 KB · Görüntüleme: 82
Ethermine'da 30 mhs ile kazım yapıyordum binancepoolda 15 olarak göztermekte fakat LoL minerde 30 mhs kazıyor hala 🤨
Sorun düzeldi şu an 30mhs ile kazıyorum :)

Son düzenleme:

Geri
Yukarı