Ethernet ile Tanımlanamayan Ağ Sorunu

yusuf2545

Picopat
Yer
Gonya :)
Bir program indirip internet erişimi vermiştim. Sonra internet erişimi gitti, tanımlanamayan ağ sorunu verdi. Wi-Fi ile bağlanılıyor ve başka bir bilgisayarda Ethernet kablosuyla bağlanıyor. Complete Internet Repair adlı programı denedim, kablosuz bağlantı halen çalışıyor. Ethernet kablosu ile çalışmıyor. Ne yapabilirim? Tavsiyelerinizi bekliyorum.

Emrecan5634

Picopat
Yer
Monitör
Bir program indirip internet erişimi vermiştim. Sonra internet erişimi gitti, tanımlanamayan ağ sorunu verdi. Wi-Fi ile bağlanılıyor ve başka bir bilgisayarda Ethernet kablosuyla bağlanıyor. Complete ınternet repair adlı programı denedim, kablosuz bağlantı halen çalışıyor. Ethernet kablosu ile çalışmıyor. Ne yapabilirim? Tavsiyelerinizi bekliyorum.

Programı silip deneyebilir misiniz?

KS
yusuf2545

yusuf2545

Picopat
Yer
Hangi programı kurdunuz yerel IP'nizi değiştirmiş mi bakın?

Driver'i silip yükledim arkadaşımın oyun hilesi diye attığı bir program. Merak edip açmıştım. Virüs yok tarattım. Yerel IP adresime nereden bakabilirim IP adresi yok diye hata vermişti sanırım.

TeknocuYusuf

Decapat
Yer
41.304330, -81.905346
Driver'i silip yükledim arkadaşımın oyun hilesi diye attığı bir program. Merak edip açmıştım. Virüs yok tarattım. Yerel IP adresime nereden bakabilirim IP adresi yok diye hata vermişti sanırım.
Yerel IP'den kaynaklı olduğunu düşünmüyorum Windows 10 ise ağ ayarlarını sıfırlamayı dener misiniz?

KS
yusuf2545

yusuf2545

Picopat
Yer
Yukarı