Ethernet kablosu pingi etkiler mi?

ekrem816

Kilopat
Yer
Gaziantep
Daha fazla  
Mevcut kullandığım kablo modemi kuruluma gelirken getirdikleri sarı Ethernet kablosu. İnternette 70-80₺ gibi fiyatlara Ethernet kabloları görüyorum. Bunları kullanmak fark yaratır mı? CS'de 70-85, FIFA'da 45-60 ping alıyorum. Download hızım 100, upload hızım 10 Mbps. Değerlerin daha düşük olması gerekmiyor mu?

Mevcut kullandığım kablo modemi kuruluma gelirken getirdikleri sarı Ethernet kablosu. İnternette 70-80₺ gibi fiyatlara Ethernet kabloları görüyorum. Bunları kullanmak fark yaratır mı? CS'de 70-85, FIFA'da 45-60 ping alıyorum. Download hızım 100, upload hızım 10 Mbps. Değerlerin daha düşük olması gerekmiyor mu?

Eğer kablosuz bir şekilde bağlanıyorsanız Ethernet pinginizi azaltabilir.

Her Allah'ın günü arıyordum Superonline'yi kablosuzda 24Mbps 400 600 ping şimdi odama 10 mt kablo çektim 16Mbps internette Valorant 3-5 pinglerde.

Geri
Yukarı