Ethernet kartı önerisi

PhoenixTech

Hectopat
Anakartımın girişi bozuldu galiba yarım saate bir internet gidiyor. Çıkarıp takınca kısa süreliğine düzeliyor. Ethernet kartı almayı düşünüyorum. 8Mbps internetim var. Çok pahalı olmasın.

Edit: İnternette USB çeviriciler gördüm ne kadar etkililer bilmiyorum. Zaten hızım düşük internet hızımı düşürürler mi?

Anakartımın girişi bozuldu galiba yarım saate bir internet gidiyor. Çıkarıp takınca kısa süreliğine düzeliyor. Ethernet kartı almayı düşünüyorum. 8Mbps internetim var. Çok pahalı olmasın.

Edit: İnternette USB çeviriciler gördüm ne kadar etkililer bilmiyorum. Zaten hızım düşük internet hızımı düşürürler mi?

3, 5, 10, 15, 20, 30, 40, METRE CAT6 ETHERNET,İNTERNET KABLOSU RJ Fiyatları ve Özellikleri. Ben bundan kullanıyorum hala da memnunum gayet güzel çekiyor(şu ana kadar kopma vs hiçbir sorun yaşamadım performans kaybım olmadı 35Mbps internet paketim tam çekiyor) işini göreceğini düşünüyorum onun dışında USB çevirici için değil de kablosuz adaptörler için diyebileceğim şey belki şansına güzel bir tane çıkar ama çok kullanılan bir markadan(TP-Link) 300TL'ye yüksek bir model almıştım ve sürekli kopma ve sorunlar yaşadım ve çok sık oluyordu ki modem benim odamda olmasına rağmen Ethernet kablosu en sorunsuzu al ve kurtul bir tek bunu söyleyebilirim.

Hacağım kablo çok bende. Kutusundan çıkarmadığım 30 metre kablom var sorun Ethernet girişinde bollaşmış böyle bir garip olmuş.

Bir şey söyliyeceğim ama gülmeyin lütfen ben başlığı "Ethernet kartı önerisi" olarak değil "Ethernet kablosu önerisi" olarak okumuşum desem :D. Bir sürü konuyu okuyup cevap verince kafam yandı herhalde kusura bakmayın.

RTL8111'den anakartımdaki çipi de sayarsak 4 tane kullanıyorum. Herhangi bir sıkıntısını görmedim.

Geri
Yukarı