Çözüldü Ethernet sürücüsü nasıl kurulur?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Phatix

Kilopat
Makaleler
1
Merhaba. Ethernet denetleyicisi sürücüsü kurmak istiyorum. Acaba sürücü nasıl kurulur? devid.info sitesinden donanım kimliğiyle indirdim. Bir ZIP dosyası çıktı. İçinden de bunlar çıktı:

1625121926994.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Merhaba. Ethernet denetleyicisi sürücüsü kurmak istiyorum. Acaba sürücü nasıl kurulur? Devid. İnfo sitesinden donanım kimliğiyle indirdim. Bir ZIP dosyası çıktı. İçinden de bunlar çıktı:

Eki Görüntüle 1091729

Hocam aygıt yöneticisi üzerinden ağ bağdaştırıcısı altında Ethernet kartınızı bulup çift tıklayıp sürücü sekmesinden "sürücüyü güncelleştir" e basın, ardından manuel güncellemeyi seçip elinizdeki dosyanın konumunu seçip tamama basın.
Merhaba. Ethernet denetleyicisi sürücüsü kurmak istiyorum. Acaba sürücü nasıl kurulur? Devid. İnfo sitesinden donanım kimliğiyle indirdim. Bir ZIP dosyası çıktı. İçinden de bunlar çıktı:

Eki Görüntüle 1091729

Hocam aygıt yöneticisi üzerinden ağ bağdaştırıcısı altında Ethernet kartınızı bulup çift tıklayıp sürücü sekmesinden "sürücüyü güncelleştir" e basın, ardından manuel güncellemeyi seçip elinizdeki dosyanın konumunu seçip tamama basın.

Çözüm
Üretici sitesi dışında bir site kullanmayın. Donanım kimliği nedir?
PCI\VEN_14E4&DEV_1600&SUBSYS_3010103C&REV_01
1625123070866.png

Teşekkürler

Yeni konular

Geri
Yukarı