Etiketsiz ürün değişimi olur mu?

yemrewest

Hectopat
Selamlar arkadaşlar. Ben 18.09.2020 gününde Fenerium'un mağazası üzerinden forma aldım. Şu an ürün değişimi yapmak istiyorum sebebi ise ben hiç giymememe rağmen yazılarında sıkıntı çıkması. Benim faturam var poşet vs her şey var. Ancak ürünün üzerinden Adidas vs yazan etiketi çıkardım ve çöpe atmışlar şimdi size iki sorum var. Birincisi etiketsiz ürün değişimi yapılır mı? İkincisi corona virüsü olduğu için ürün değişimi olur mu sizce?

Eğer elinde faturan varsa git göster. Bu sene maalesef Fenerbahçe formalarında bu tarz sıkıntılıar çıkıyormuş. Anlayış göstereceklerini düşünüyorum.

Eğer elinde faturan varsa git göster. Bu sene maalesef Fenerbahçe formalarında bu tarz sıkıntılıar çıkıyormuş. Anlayış göstereceklerini düşünüyorum.

Aynen. Alalı 1 hafta olmadı şimdiden halley yazısındaki l harfinin üstten çıkmaya başladı. Ayrıca çizikler var harflerin üzerinde vs. bazıları buna ne olacak bundan der ama ben formaya istenilen fiyatı veriyorsam orada gördüğüm ürünün aynısını isterim.

Aynen. Alalı 1 hafta olmadı şimdiden halley yazısındaki l harfinin üstten çıkmaya başladı. Ayrıca çizikler var harflerin üzerinde vs. bazıları buna ne olacak bundan der ama ben formaya istenilen fiyatı veriyorsam orada gördüğüm ürünün aynısını isterim.

E haklısın tabii ki. Yalnız bu sene de işler zor gözüküyor özellikle Hatay maçından sonra ben derbide pek şans vermiyorum. Berabere kalırsak çok iyi......

E haklısın tabii ki. Yalnız bu sene de işler zor gözüküyor özellikle hatay maçından sonra ben derbide pek şans vermiyorum. Berabere kalırsak çok iyi...

Hatay maçında savunmayı bir türlü aşamadık ya. Kanat oyuncularında ferdi kitlenirse gidiyor hücum neredeyse savunma ve orta saha iyi. En az bir tane a kalite en az 15 gol atacak santrafor. En az bir tane a kalite hızlı oyun tıkandığında açabilecek garry Rodrigues'in Galatasaray'daki performansı gibi hem oyun tıkandığında kitlendiğinde açacak hem de santrafor ile çok iyi anlaşıp en az 7 gol 7 asist gibi bir performansa ulaşacak kanat gerek.

Hatay maçında savunmayı bir türlü aşamadık ya. Kanat oyuncularında ferdi kitlenirse gidiyor hücum neredeyse savunma ve orta saha iyi. En az bir tane a kalite en az 15 gol atacak santrafor. En az bir tane a kalite hızlı oyun tıkandığında açabilecek garry Rodrigues'in Galatasaray'daki performansı gibi hem oyun tıkandığında kitlendiğinde açacak hem de santrafor ile çok iyi anlaşıp en az 7 gol 7 asist gibi bir performansa ulaşacak kanat gerek.

Her şeyi unut. Tek sıkıntı ne biliyor musun takımda ruh yok. Son 3-4 yıldır kaç kez teknik adam değişti hala aynı mesele devam ediyor. Ve en önemli ikinci nokta iste birileri sürekli şampiyonlar ligine gidip sonuncu bitirse bile bir para alıyor ve kasayı güçlendiriyor. Biz oturuyoruz sadece bu sene altıncı mı olsak yedinci mi? Başkanlık seçiminde Ali Koç'u destekledim fakat Aziz başkanın ahı tuttu :)

Yeni konular

Geri
Yukarı