ETS 2 adminin acımasızlığı

Adamın hızlandığı falan yok önünde küçük bir boşluk varmış sizde oraya girmeye çalışmışsınız hata sizde banlanmanız gayet normal.
Banlanmam zaten normal fakat 12 gün nedir ben konuda bundan bahsediyorum. Konuda dediğim gibi zaten ban haklı süresi yanlış.
Dokundurdum ? Kılpayı ? Admin hızlanmıyor bu arada. Ne anlatıyosun hocam sen. Maksimum 58mp/h'ye çıkıyor adam.
Dokundurdum dedim diye dokundurmuş olmuyorum o lafın gelişi sen videoda görebilirsin dokundurmayıp çarptığımı zaten. Ayrıca admin 88 km/h'den 93 km/h'ye çıkıyor bu da az da olsa bir fark demektir ben de daha da hızlanacağını düşünerek sollama işinden vazgeçtim Skoda zaten hızlanma halinde diye de sağa yanaşabilirim diye düşündüm. Dediğim gibi bu ban süresi olması gerekenden çok daha fazla. Adamın hafif hızlanması bile beni sollama çabamdan vazgeçirebilir çünkü o sırada karşıdan adam gelebilir veya Skoda bana yol vermeyebilir. Benim orada sollamadan vazgeçmem en doğru karar sollamam ban sebebi olurdu zaten.

Konuyu açan arkadaş 12 gün ban olayının abartılı olduğundan yakınmış, ban yemesinden değil. Okumadan, anlamadan yorum yapmasanız keşke.
"fakat bu arkadaş hızlanınca ben de doğal olarak sollayamadım" demiş arkadaş. Bende bu söyleminin çok saçma ve video ile alakasız olduğunu belirttim.
"Ban yemen haklı " veya "Banlık bir durum" demedim. O konuda bir yorumda bulunmadım. Sadece söylediklerinin video ile alakasız olduğunu belirttim.
Sana gelirsek, dediğin gibi anlamadan, okumadan yorum yapmasan keşke. Söylediklerini uygulasan...
Kendinle bu kadar çelişiyor olman bazı sorunların habercisi dostum. Bu konuda bir uzmana görün bence.

"fakat bu arkadaş hızlanınca ben de doğal olarak sollayamadım" demiş arkadaş. Bende bu söyleminin çok saçma ve video ile alakasız olduğunu belirttim.
"Ban yemen haklı " veya "Banlık bir durum" demedim. O konuda bir yorumda bulunmadım. Sadece söylediklerinin video ile alakasız olduğunu belirttim.
Sana gelirsek, dediğin gibi anlamadan, okumadan yorum yapmasan keşke. Söylediklerini uygulasan...
Kendinle bu kadar çelişiyor olman bazı sorunların habercisi dostum. Bu konuda bir uzmana görün bence.
Adam 88 kilometreden 93 kilometre hıza çıkması hızlanmanın bir başlangıcıdır. Ben de bunu göze alarak sollamamı iptal ettiğimi söyledim.
Çelişme yorumuna baktım, aksine sen bazı yorumlamaları büyütüp ortadaki sorunu göz ardı ediyorsun. Uzmana görünmesi gereken kişi bence bu durumda ben değilim.

Adam 88 kilometreden 93 kilometre hıza çıkması hızlanmanın bir başlangıcıdır. Ben de bunu göze alarak sollamamı iptal ettiğimi söyledim.
Çelişme yorumuna baktım, aksine sen bazı yorumlamaları büyütüp ortadaki sorunu göz ardı ediyorsun. Uzmana görünmesi gereken kişi bence bu durumda ben değilim.
Ortada sorun yok bence. Gayet makul bir ban ve süresi var. Virajda sollamaya çıkıyorsun. Çimenlere giriyorsun. Tır zıplıyor ve kontrolü kaybediyorsun. Dikkatli izleyince fark ettim. "Sollayamacayığımı anladım tekrar sağa geçmek istedim" kısmı biraz masaldan çıkma olmuş.
Ban itirazıında bulun belki kabul eder. Ama itirazda "Çimenlere girince kontrolümü kaybettim" de. Sollamaktan vazgeçtimden daha inandırıcı olur.

12 gün çok ama ban her türlü haklı bir ban çok değil sağa geçmeden 1 saniye daha beklesen kazasız bir şekilde geçeceksin. 12 gün çok maksimum 7 gün olmalıydı o da maksimum.

12 Günlük ban süresi gerçekten uzun ama o kadar çok saçma sapan süren var ki sanırım artık adminler de uzun süre ban atalım da akıllansınlar kafasındalar. Ama diğer arkadaşlarında dediği gibi admin hızlanmamış zaten adminin önünde tır var, viraj da sollamaya çalışmışın, dokundurmamış resmen ulan sen nasıl yol vermezsin diye bildiğin arkadan öpücük atmışın araçta yıkılmamış olan sana olmuş :) Böyle düşünürsekte mantıklı kaçmıyor değil.

Adama bildiğin arkadan vurmuşsun. Sorun nerede? 2-3 mph'lık hızlanma bir şeyi değiştirmiyor. En az 5 saniyelik farkındalık süren var.
9-11 arası çimenlere girip kontrolü kaybedip çarpmışsın gibi gözüküyor. Bana çok normal geldi. Bu kadar az ara varken sollamaya çalışmasaydın keşke.

Geri
Yukarı