ETS 2 Direksiyon Setini Doğru Tanıyamıyor

Bilirkisi.exe

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Yönetmen, Tiyatro Sanatçısı, Oyun Yazarı, Koordinatör, Rejisör, Oyuncu Koçu
Merhabalar değerli Technopat forum üyeleri! Bildiğiniz üzere geçtiğimiz günlerde ETS 2'ye beta sürümü ile multiplayer özelliği eklendi. Bu özellikten önce oyundan bağımsız bir mod ile multiplayer oynaya biliyorduk. En ufak çarpışmalarda veya hız sınırı aşımında banlandığımız için yer yer oyun zevkimiz baltalanıyordu. Bu yeni güncelleme bir şeyleri güzelleştirecek derken, benim için üzücü bir sorun yarattı. Yıllardır sorunsuz kullandığım direksiyon setim, beta sürümü ile ETS 2'de çalışmamaya başladı. Kontrolcü ayarlarını yapılandırma bölümünde direksiyon setimi tanıtırken, beni Steam kontrolcü ayarlarına yönlendiriyor. Fakat Steam benim direksiyon setimi oyun kolu olarak algılıyor. Ara yüzü de inanılmaz karışık olduğu için en ufak ayar dahi yapamıyorum. Direksiyon setimin sürücüleri vs. güncel. Bu beta sürümüne kadar herhangi bir sorun yaşamıyordum. Direksiyon setimi, "direksiyon seti" olarak ETS 2'ye entegre etmemin bir yolu yok mu? Yardımlarınızı beklemekteyim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben böyle yapınca direksiyon olarak kabul etti.

1623608798010.png

Ben böyle yapınca direksiyon olarak kabul etti.

Eki Görüntüle 1067215
Cevabınız için çok teşekkür ediyorum fakat, bu şekilde yaptığımda da; direksiyonum oyun içerisinde çalışmıyor. Steam diğer oyunlarda direksiyon olarak görürken, ETS 2'de oyun kolu olarak görüyor. Sanırım betadan kaynaklı bir hata. Umarım yakın zamanda çözülür.

Cevabınız için çok teşekkür ediyorum fakat, bu şekilde yaptığımda da; direksiyonum oyun içerisinde çalışmıyor. Steam diğer oyunlarda direksiyon olarak görürken, ETS 2'de oyun kolu olarak görüyor. Sanırım betadan kaynaklı bir hata. Umarım yakın zamanda çözülür.
Bendeki direksiyon (Leonardo + Potlu sistem) senkorize çalışmıyor.
Ben 1 tur çevirirken oyunda 1,25 tur dönüyor.

Direksiyon setini çıkarıp tekrar takmayı deneyin, ayrıca en üstte direksiyon parçalarının yazılı olduğu kutuların yerlerini değiştirebilirsiniz, bende bir keresinde öyle düzelmişti.

Yeni konular

Geri
Yukarı