ETS 2 göstergedeki rakamlar bozuk gözüküyor

AcarCnr

Kilopat
Yer
Tashkent, Uzbekistan
Daha fazla  
Meslek
Makine Mühendisi
Arkadaşlar oyunu en üst seviye grafiklerde oynuyorum. Fakat gösterge panelindeki km, saat gibi yazıların olduğu rakamlar kutu çeklinde gözüküyor. Yani 1 sayısı ince kutu şeklinde, 2 gibi geniş rakamlar kalın kutu şeklinde gösteriyor. Dashboard mod yüklüyorum, yüklediğim tırın gösterge paneli düzeliyor. Normalde böyle değildi. 2 yıl kadar önce oynamıştım en son bu oyunu bir de son 1 haftadır oynuyorum. Her tır değiştirdiğimde mod yüklemem gerekiyor. Şu an yüklü olan modlar ProMods 2.55 sürümü ve aksesuar modları. Sıkıntının çözümünü bilen var mı?

Grafik ayarlarında çözünürlük ayarı var. %100-%400 seçeneği PC performansa baglı ayarlayın. Bende %400 de 2K da cam gibi gözüküyor.

Bazen modlar da sebep olabiliyor böyle şeylere. Yeni bir mod yüklediniz mi ya da güncellenen bir mod oldu mu? Modları devre dışı bırakarak oyunu çalıştırmayı deneyebilir misiniz?

Grafik ayarlarında çözünürlük ayarı var. %100-%400 seçeneği PC performansa baglı ayarlayın. Bende %400 de 2K da cam gibi gözüküyor.
Oradaki her yüzdeyi denedim bir şey değişmedi.
Bazen modlar da sebep olabiliyor böyle şeylere. Yeni bir mod yüklediniz mi ya da güncellenen bir mod oldu mu? Modları devre dışı bırakarak oyunu çalıştırmayı deneyebilir misiniz?
Elimdeki işi bitirince hepsini devre dışı bırakıp denerim.
Bende de göstergenin ortasında ki bilgi ekranı piksel piksel gözüküyor.
Piksel piksel de denebilir aslında. Daha önce masaüstü bilgisayarda oynuyordum. Şimdi laptop ile oynuyorum. 1080p 15'' ekran ondan kaynaklı olabilir mi? Ama gösterge için mod yükleyince düzeliyor. Orjinale en yakını kuruyorum normale dönüyor.

Aşağıya ufak bir resim bırakıyorum örnek. Böyle gözüküyor
Adsız.png

Tam ekrandan çıkardım çözünürlüğü 1360*768 yaptım öyle çektim fotoyu ama tam ekran 1080p de aynı çok değişen bir şey yok.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı