Çözüldü ETS 2 Grafik Ayarlarını Değiştirince Oyundan Atıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

MovikMovuq

Hectopat
Daha fazla  
Selamlar dostlar, bi' konuda yardıma ihtiyacım var. ETS 2 sahibiyim. Windows 7'de oynuyordum. Hiçbir sorun yoktu. Geçenlerde format attım bilgisayara Windows 8 yaptım. Şimdi oyuna giriyorum grafik ayarlarını değiştirince direkt oyundan atıyor ve hiçbir hata falan vermiyor. GeForce Experience'den optimizasyon yaptim ETS 2'ye, oyuna girdim grafikler hala aynı, değişmemiş.
Araştırdım baya, tam ekran tikini kaldır. Uygula de. Sonra değiștir grafikleri demişler. Ama tam ekran tikini kaldırınca da oyundan atıyor! Bilginiz varsa ve yardımcı olursanız sevinirim :)

Soranlar oluyor;
Oyunu Steam'den aldım. Orijinal.
Son sürüm 1.30.2.2 kullanıyorum.

Çözüm
Belgelerde bulunan ETS 2 doyasını silip oyuna yeniden girmeyi ve ayarları değiştirmeyi dener misiniz? Ayrıca böyle bir şeyin olması çok garip.

Sorunu çözdüm sonunda. NVIDIA GeForce Experience'den ekran kartı driverlarımı güncelledim. Bilgisayarımı yeniden başlatınca sorun çözüldü. Yine de yardımın için teşekkürler dostum ;)
Belgelerde bulunan ETS 2 doyasını silip oyuna yeniden girmeyi ve ayarları değiştirmeyi dener misiniz? Ayrıca böyle bir şeyin olması çok garip.

Sorunu çözdüm sonunda. NVIDIA GeForce Experience'den ekran kartı driverlarımı güncelledim. Bilgisayarımı yeniden başlatınca sorun çözüldü. Yine de yardımın için teşekkürler dostum ;)

Çözüm
Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı