ETS 2 Haritada %0, 02'lik alanı bulma

Seckin_Kemal_

Decapat
Merhaba, ETS 2'de haritanın %100'ünü keşfetmeye çalışıyorum fakat %0, 02'lik bir alan kaldı. Bu alanı nasıl bulabilirim?

1643374125177.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Otobanlardaki büyük benzinliklerin yolları ayrık oluyor. Yani otobandan geçerken benzinlik keşfedilmemiş oluyor, benzinliğe girince yol keşfedilmemiş oluyor. Öyle bir yol kalmış olabilir.

Bazı otobanların gidiş ve gelişleri çok ayrık oluyor. Bu şekilde bir yer de kalmış olabilir. Yakınlaştırıp bakmak lazım.

Full zoom yapıp didik didik araman lazım sanırım.
Öyle yapıyorum ama göremiyorum.
Tali yollar var mesela scandinavia'da stavenger kısımlarındaydı sanırım. Bu gibi yerler kalmış olabilir.

Dediğiniz yer DLC sanırım.
Otobanlardaki büyük benzinliklerin yolları ayrık oluyor. Yani otobandan geçerken benzinlik keşfedilmemiş oluyor, benzinliğe girince yol keşfedilmemiş oluyor. Öyle bir yol kalmış olabilir.

Bazı otobanların gidiş ve gelişleri çok ayrık oluyor. Bu şekilde bir yer de kalmış olabilir. Yakınlaştırıp bakmak lazım.
Bakıyorum teşekkürler.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Kaç Saat'ini aldı?

Bayağı aldı.
Bende sanırım michael Scofield'in ince detay hastalığı var. Böyle şeyleri kafaya takıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı