ETS 2 için mod tavsiyesi

bonjour

Kilopat
Daha fazla  
ETS 2'ye yeni başladım, her türlü önerinize ve ipucuna ihtiyacım var. Bu konuda benimle ETS 2 deneyimlerinizi paylaşırsanız sevinirim.

Ayrıca güzel modlara ihtiyacım var, ne gibi modlar diyecek olursanız öncelikle grafikleri daha sağlam bir hale getirmek istiyorum. Bu yüzden texture modu ya da yaması var ise paylaşırsanız sevinirim. Ayrıca uzak durmamı önerebileceğiniz modlar varsa da belirtin.

Şimdiden katkılarınız için teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
EAA veya ProMods haritalarını tavsiye ederim. Biraz zaman geçti üstünden. Aklımda gayet iyi izlenimler bırakmış bu 2 mod. ProMods sitesinde de grafik ayarları için bir dosya indirilebiliyor sanırım.

Arkadaşlar oyunu satın aldım. Mod yükleyip atıyorum. Sonrasında hata veriyor. Sade şekilde anlatım yaparsanız çok memnun olurum.

Grafik modları var. Tavsiyem onları kullan. Oyuna gerçekçi bir grafik katıyor. Kurulumu kolay. Verdiğim videodan izleyebilirsin.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Grafik modları var. Tavsiyem onları kullan. Oyuna gerçekçi bir grafik katıyor. Kurulumu kolay. Verdiğim videodan izleyebilirsin.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

İzledim hocam açıklayıcı bilgi, araç modu yükledim fakat çalıştıramadım ne yazık ki, oyuna devam et denildiğinde kendi araç çıkıyor :D

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı