ETS 2 için mod yaparak gelir elde edilebilir mi?

SeAkman

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba ETS 2 için gerek internette gerek Steam atölyede çok fazla mod var. Ben tırlara ve dorselere basit skinler yapmayı düşünüyorum. Bu skinleri Steam atölyeye veya mod paylaşan internet sitelerine koyarak gelir elde edebiliri miyim? Özellikle Steam atölyede.

Genelde ets2 modları ücretsiz dağıtılır. Paralı site var mı bilmiyorum. Sadece keyif için yapabilirsiniz yani. Eğer yaparım derseniz dorse için skin önerim olur.

Maalesef hayır, ETS kitlesi oyun indirimde 9,50 TL olduğunda ancak oyunun kendisini alıyorlar. Modların %99.9'u ücretsiz ve kaliteliler. O yüzden başka yerlere yönelmeniz daha iyi olur.

Hocam şunu güncel sürüme uyarlayabilir misiniz? Olmaz diyosanız birçok Türk markası belirtebilirim.

Bu arada, oyundaki mevcut şirketlerin isimlerini ve logolarını değiştirebiliyor musunuz?

Hocam bu iş işe ilgili bir tecrübem yok deneme yanılma yolu ile yapmaya çalışıyorum GIMP ile görselleri düzenleyip bir program aracılığı ile oyuna ekliyorum. Attığınız dorsenin düz png hallerini bulabilirsem deneyebilirim. Başka türk markalarından kastınız nedir hocam?

Hocam şunu güncel sürüme uyarlayabilir misiniz? Olmaz diyosanız birçok Türk markası belirtebilirim.

Bu arada, oyundaki mevcut şirketlerin isimlerini ve logolarını değiştirebiliyor musunuz?
Hocam yapmaayı denedim ama gönderdiğiniz link dışında kaliteli bir görsel bulamadım oyüzden dorse üzerinde çok kalitesiz duruyor eğer kaliteli bir versiyon gönderirseniz oyuna uyarlayabilirim.

Dosya Ekleri

• ets2_20220813_220337_00.png
    ets2_20220813_220337_00.png
    813,9 KB · Görüntüleme: 28
Son düzenleme:
Hocam dosyayı atın bir de ben deneyeyim yüksek ayarlarda.
Hocam bu iş işe ilgili bir tecrübem yok deneme yanılma yolu ile yapmaya çalışıyorum GIMP ile görselleri düzenleyip bir program aracılığı ile oyuna ekliyorum. Attığınız dorsenin düz png hallerini bulabilirsem deneyebilirim. Başka türk markalarından kastınız nedir hocam?

Hocam yapmaayı denedim ama gönderdiğiniz link dışında kaliteli bir görsel bulamadım oyüzden dorse üzerinde çok kalitesiz duruyor eğer kaliteli bir versiyon gönderirseniz oyuna uyarlayabilirim.
Şimdi anladığım kadarıyla şirket logosu değiştiremiyoruz. Peki şunu dorseye yapıştırabilir miyiz? Eğer becerebilirsek bayağı atarım bunlardan.

CARREFOURSA

Geri
Yukarı