ETS 2 için Ryzen 3 1200 AF sistem nasıl?

EREN SATAR

Hectopat
Makaleler
5
Yer
Manisa
Merhabalar sadece ETS 2 oynamak için sistem alacağım.

Ryzen 3 1200 AF.
B450M anakart.
8 GB RAM ileride +8 daha ekleyeceğim.
RX 560 4 GB ekran kartı.
240 GB SSD.
Aerocool işlemci soğutucu.
Dark diomond Pro 4*12 kasa.
400W PSU.
4360 TL.

Bu sistem ile ETS 2 de 150 ölçekleme orta ayarlarda kaç FPS alırım arkadaşlar? Kasma, donma vs olur mu? Bilen arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
En düşükte neden 150 FPS oynamasın. R5 1600 AF ASUS GT 1030 sahibiyim 160 FPS görüyorum.
Hocam peki multiplayer ile arada çok fps farkı olur mu benim derdim çok yüksek fps değil kasmasın donmasın 125/150 ölçek ile güzelce calais duis yapayım 😄 Anladığım kadarı ile gayet güzel oynayabilirim sevindim açıkçası

Hocam peki multiplayer ile arada çok FPS farkı olur mu benim derdim çok yüksek FPS değil kasmasın donmasın 125/150 ölçek ile güzelce calais duis yapayım 😄 anladığım kadarı ile gayet güzel oynayabilirim sevindim açıkçası.

Multiplayerin optimizasyonu sıkıntılı biraz ama kasmandan oynarsınız rahat olun.

Psuyu yükseltmenizi öneririm, sıkıntı çıkar mı belli olmaz, çıkmazsa sisteme hakaret sayılır "ETS2 kaldırır mı?" demek.
Teşekkürler sevindim açıkçası şu anda bahsettiğim sistem teknobiyotik A2.5 inşallah ps4ümü bir an önce satabilirsem bende hayatımda ilk defa kasma donma olmadan ets oynayacağım 😄 😄
Multiplayerin optimizasyonu sıkıntılı biraz ama kasmandan oynarsınız rahat olun.
Teşekkürler

Teşekkürler sevindim açıkçası şu anda bahsettiğim sistem Teknobiyotik a2.5 inşallah PS4'ümü bir an önce satabilirsem bende hayatımda ilk defa kasma donma olmadan ETS oynayacağım 😄 😄

Teşekkürler.

Sistem çok pahalı yalnız kendiniz toplarsanız daha uyguna gelir 500-600 TL oynar.
Teşekkürler sevindim açıkçası şu anda bahsettiğim sistem Teknobiyotik a2.5 inşallah PS4'ümü bir an önce satabilirsem bende hayatımda ilk defa kasma donma olmadan ETS oynayacağım 😄 😄

Teşekkürler.

Ben 1 hafta önce R5 1600 AF'li sistemi 2900 TL'ye topladım.

Sistem çok pahalı yalnız kendiniz toplarsanız daha uyguna gelir 500-600 TL oynar.

Ben 1 hafta önce R5 1600 AF'li sistemi 2900 TL'ye topladım.

Hocam öncelikle benim ne yazık ki 2.el alma şansım yok ve parçaları internette arattığım zaman daha bile pahalıya geliyor nasıl ucuza bulabilirim dediğim gibi çok anlamıyorum bu işlerden bir de R5 1600'lü sistemi 2900'e nasıl topladınız vallahi helal olsun. 😄 😄
Hocam Online'a şehir içinde yani çok kullanıcı olduğu zaman mesela 60FPS alıyorsanız 40'a düşer.

Teşekkürler mümkün olduğu kadar şehir içine girmiyorum o ince uzun yolda dolanıp duruyorum bir de lojistiğin konvoyu olursa ona katılıyorum bu sistem beni mutlu edecek gibi duruyor 😄

Hocam öncelikle benim ne yazık ki 2.el alma şansım yok ve parçaları internette arattığım zaman daha bile pahalıya geliyor nasıl ucuza bulabilirim dediğim gibi çok anlamıyorum bu işlerden bir de R5 1600'lü sistemi 2900'e nasıl topladınız vallahi helal olsun. 😄 😄

Teşekkürler mümkün olduğu kadar şehir içine girmiyorum o ince uzun yolda dolanıp duruyorum bir de lojistiğin konvoyu olursa ona katılıyorum bu sistem beni mutlu edecek gibi duruyor 😄

Ryzen 5 1600 AF 979TL
GT 1030 OC 899
8 GB RAM 290
a320m pro anakart 407 tl
500W Power 300TL (aerolcool marka)
Kasa vardı
250 GB HDD 50 TL

Akakçe diye bir site var en ucuzunu gösteriyor

Ryzen 5 1600 AF 979TL
GT 1030 OC 899
8 GB RAM 290
Kasa vardı
250 GB HDD 50 TL

Çok teşekkürler şimdiden iyi bayramlar bana yardımcı oldunuz baya 😄
Ryzen 5 1600 AF 979TL
GT 1030 OC 899
8 GB RAM 290
A320M Pro anakart 407 TL
Kasa vardı
250 GB HDD 50 TL

Bu arada sizin bu sistem ile ETS 2 performansı nasıl olur şimdi düşündüm de bende 2900 TL'ye bunları toplayıp bir de monitör mü alsam çünkü en az 7/8 ay VGA çıkışlı m. Öden kalma Philips 170 C kullanmak zorundayım

Geri
Yukarı