ETS 2 için Ryzen 3 1200 AF sistem nasıl?

EREN SATAR

Hectopat
Makaleler
5
Yer
Manisa
Merhabalar sadece ETS 2 oynamak için sistem alacağım.

Ryzen 3 1200 AF.
B450M anakart.
8 GB RAM ileride +8 daha ekleyeceğim.
RX 560 4 GB ekran kartı.
240 GB SSD.
Aerocool işlemci soğutucu.
Dark diomond Pro 4*12 kasa.
400W PSU.
4360 TL.

Bu sistem ile ETS 2 de 150 ölçekleme orta ayarlarda kaç FPS alırım arkadaşlar? Kasma, donma vs olur mu? Bilen arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
RX560 + R3 1200 AF alacağına R5 3400G veya 4650G + B450 sistem topla ileriye dönük olur, FPS kaybı da o kadar olmaz.

Hocam hazır Teknobiyotik sistem alacağım içinde bunlar var o yüzden sordum 4500 TL'ye RX 560 ekran kartlı sistem toplamak zor gibi teknbobiyotiğin fiyatı uygun geldi o yüzden.
Çok rahat oynatır. 500 FPS verir en az. Ek olarak ileride işlemciyi yükseltmeni öneririm.
500 fps mi yanlış yazdın sanırım hocam 😂

RX560 + R3 1200 AF alacağına R5 3400G veya 4650G + B450 sistem topla ileriye dönük olur, FPS kaybı da o kadar olmaz.
Katılıyorum, soruna gelecek olursak, TruckersMP'de kalabalık şehirler hariç bir sorun yaşamazsın yüksek ayarlarda 60 fps alırsın, offline için de aynısı geçerli. Oyuna gelen yeni güncellemeyle ışıklandırma sistemi eski haline göre çağ atladı, izleyeceğin test videolarından çok çok az daha fps alma ihtimalin var ama akıcı bir şekilde oynayabileceksin.

Katılıyorum, soruna gelecek olursak, TruckersMP'de kalabalık şehirler hariç bir sorun yaşamazsın yüksek ayarlarda 60 fps alırsın, offline için de aynısı geçerli. Oyuna gelen yeni güncellemeyle ışıklandırma sistemi eski haline göre çağ atladı, izleyeceğin test videolarından çok çok az daha fps alma ihtimalin var ama akıcı bir şekilde oynayabileceksin.
Teşekkürler

Yeni konular

Geri
Yukarı