Çözüldü ETS 2 İskandinavya DLC'si Almama Rağmen Yollar Kapalı

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Alfirk

Kilopat
Selam, merhaba. Yaklaşık 1 saat önce İskandinavya DLC'si aldım keşke daha önce alsaydım yollar, atmosfer, hava durumu öyle mükemmel ki çok güzel bayıldım manzaralara. İyi ki almışım fakat iki sorun var;
Birincisi DLC almama rağmen İskandinavya da sürdüm ve hala kapalı yollar vardı, yani bazı sokaklar, caddeler İskandinavya DLC'si almama rağmen hala beyaz bir şerit ile kapalıydı bu bir sorun mu nasıl açacağım veya nasıl açılır?

İkincisi, iş ararken haritada İskandinavya da büyük noktalar ve küçük noktalar vardı, büyük noktalara tıklanıp teslimat seçebiliyorken, küçük olanlara tıklanmıyordu. Oysa ki o küçük yerlerin yolu daha güzele benziyordu. Ama dediğim gibi tıklanmıyordu. Bunu nasıl çözebilirim?

Çözüm
Birincisi DLC almama rağmen İskandinavya da sürdüm ve hala kapalı yollar vardı, yani bazı sokaklar, caddeler İskandinavya DLC'si almama rağmen hala beyaz bir şerit ile kapalıydı bu bir sorun mu nasıl açacağım veya nasıl açılır?​

Bu tüm bölgelerde geçerli. Sadece İskandinavya ile ilgili değil ki.

İkincisi, iş ararken haritada İskandinavya da büyük noktalar ve küçük noktalar vardı, büyük noktalara tıklanıp teslimat seçebiliyorken, küçük olanlara tıklanmıyordu. Oysa ki o küçük yerlerin yolu daha güzele benziyordu. Ama dediğim gibi tıklanmıyordu. Bunu nasıl çözebilirim?​

Daha önce ziyaret etmediğiniz şehirler teslimat seçiminde pasif olur. Teslimat yaparken mümkün olduğunca şehir merkezlerini ziyaret edin. XXX şehri keşfedildi demediği sürece teslimat ekranında o şehirden iş seçemezsiniz.​
Birincisi DLC almama rağmen İskandinavya da sürdüm ve hala kapalı yollar vardı, yani bazı sokaklar, caddeler İskandinavya DLC'si almama rağmen hala beyaz bir şerit ile kapalıydı bu bir sorun mu nasıl açacağım veya nasıl açılır?​

İkincisi, iş ararken haritada İskandinavya da büyük noktalar ve küçük noktalar vardı, büyük noktalara tıklanıp teslimat seçebiliyorken, küçük olanlara tıklanmıyordu. Oysa ki o küçük yerlerin yolu daha güzele benziyordu. Ama dediğim gibi tıklanmıyordu. Bunu nasıl çözebilirim?​

Daha önce ziyaret etmediğiniz şehirler teslimat seçiminde pasif olur. Teslimat yaparken mümkün olduğunca şehir merkezlerini ziyaret edin. XXX şehri keşfedildi demediği sürece teslimat ekranında o şehirden iş seçemezsiniz.​

Çözüm

Anladım. Çok teşekkürler.

Geri
Yukarı