ETS 2 işlemciyi etkileyen ayarlar nelerdir?

erhann_23

Picopat
Daha fazla  
RAM
SK Hynix 16 GB (2x8) 1600 MHz DDR3
Selam, ekran kartım leş olduğu için ekran kartına yük bindiren ayarları açınca (ölçeklendirme vs.) Oyun bayağı kasıyor. İşlemciye yük bindiren ayarlar nedir? Belki onları biraz açsam kasmaz diye deneyeceğim işlemcim ekran kartından bir tık daha iyi. Görüntü kalitesiz başka ayarlardan biraz kurtarır falan diye.

GPU: R5 M330 ve HD 520
CPU: i5 6200U

Grafikleri düşürmeye başladığınızda zaten işlemciye yavaş yavaş yük binmeye başlar. Görüntüyü ekran kartından aldığınız için işlemciyle grafik çok işlenmez ve işlense bile ekran kartı gibi stabil bir performans vermez.

Çizim mesafesi veya araç çokluğu ve benzeri ayarlar işlemciyi etkiler. İşlemciniz güçlü ise ve çok fazla görüntü kaybı yaşamadan FPS arttırmak istiyorsanız, lossless scaling adlı programı öneriyorum. GTX 1050 Ti ile çoğu oyunu FSR teknolojisi ile oynayıp bitirmiştim.

Çizim mesafesi veya araç çokluğu ve benzeri ayarlar işlemciyi etkiler. İşlemciniz güçlü ise ve çok fazla görüntü kaybı yaşamadan FPS arttırmak istiyorsanız, lossless scaling adlı programı öneriyorum. GTX 1050 Ti ile çoğu oyunu FSR teknolojisi ile oynayıp bitirmiştim.
Bu program ile FSR 2.0 desteklemeyen ekran kartımla görüntü kalitesi leş olmadan FPS arttırabilir miyim? İlk FSR sürümü ayarını Ultra bile yapsam çamur gibi oluyor görüntü. R9 290.

Bu program ile FSR 2.0 desteklemeyen ekran kartımla görüntü kalitesi leş olmadan FPS arttırabilir miyim? İlk FSR sürümü ayarını Ultra bile yapsam çamur gibi oluyor görüntü. R9 290.

FSR 1.0 sürümünü kullanılıyor ve neredeyse her oyunda kullanılabiliyor. Evet, FPS arttırabilir kendi özel keskinlik ayarınızı da yapabilirsiniz. Kendim 1440x900 ve 1920x1080 çözünürlükte olan 2 monitör de kullandım ve düşük çözünürlüklü monitörde kalite daha çok düşüyor. Çözünürlüğünüz nedir?

Geri
Yukarı