ETS 2 Klavye ile Oynanır mı?

Jolder

Hectopat
Daha fazla  
Soru basit, klavye ile oynanır mı? Tırdan çok araba süreceğim fakat daha önce GTA Vice City ve GTA San Andreas hariç oyunlarda araba sürmedim pek ve iki oyunda da iyi süremiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Soru basit, klavye ile oynanır mı? Tırdan çok araba süreceğim fakat daha önce GTA Vice City ve GTA San Andreas hariç oyunlarda araba sürmedim pek ve iki oyunda da iyi süremiyorum.
Oynanır ama direksiyon ile aynı zevki vermiyor.
Ekleme: Araba sürmek tırdan daha zor hemen hızlanıyor vb. yani çok oyunculu gireceksen önce ayarları kişiselleştir ki ban yemeyesin :D

Neden oynanmasın? Ayrıca etrafımda 3 tane fan çalışıyor geceleri oynayınca birde soğutucu fanın ışıkları farenin ışığı yanınca kendimi tırın içinde hissediyorum.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı