ETS 2 Konvoy modunda hız sınırı

polakavic

Kilopat
Daha fazla  
ETS 2 1.41 beta sürümü yüklü şu anda. Oyunun kendi multiplayerında yani konvoy modunda 90 km/s hızı geçmiyor. Ayarlardan hız sınırlayıcı gibi herhangi bir özellik açık değil. Sizde de oluyor mu bu sıkıntı? Anlamadım gitti çünkü. Yeri geliyor, boş yolda 100-120 ile gidiyordum. Şimdi 90 km/s hıza sabitlenmesi çok sıkıcı.

ETS 2 1.41 beta sürümü yüklü şu anda. Oyunun kendi multiplayerında yani konvoy modunda 90 km/s hızı geçmiyor. Ayarlardan hız sınırlayıcı gibi herhangi bir özellik açık değil. Sizde de oluyor mu bu sıkıntı? Anlamadım gitti çünkü. Yeri geliyor, boş yolda 100-120 ile gidiyordum. Şimdi 90 km/s hıza sabitlenmesi çok sıkıcı.
Hız limiti kaldırılmış sunucular var hızınızı o sunucularda yapın.

Hocam benim dediğim TruckersMP değil. Oyunun beta sürümündeki "konvoy" modu. Oda kurup kendi arkadaşlarımla oynuyorum. Bizde böyle bir sıkıntı var. Sizlerde de oluyor mu?

Aracınızda bir sıkıntı olmasın? Ya da world of trucks nakliyesi mi alıyorsunuz?

Aynı sorun bizdede var 120 130 giderken şuan 90 a sabitlendi iş farketmiyor. Anlamadık. Çözümü olan yazabilir mi?

C:\Users\username\Documents\Euro Truck Simulator 2\steam_profiles\profilename
Buraya girin 'last_session_config. Sii' bu dosyayı notdefteri ile açın açılmıyorsa adındaki. Sii kısmını silin önce 'force_speed_limiter: True' dosayının içinde böyle bir yazı var True kısmını False yapın kaydedin sonra. Sii sildiyseniz geri eklersiniz dosya adına bu kadar.

Aracınızda bir sıkıntı olmasın? Ya da world of trucks nakliyesi mi alıyorsunuz?
Yok normal iş alıyoruz. Araçta 540 beygir Volvo FH çekici. Bir anda oldu bu olay anlamadık bizde.
Buraya girin 'last_session_config. Sii' bu dosyayı notdefteri ile açın açılmıyorsa adındaki. Sii kısmını silin önce 'force_speed_limiter: True' dosayının içinde böyle bir yazı var True kısmını False yapın kaydedin sonra. Sii sildiyseniz geri eklersiniz dosya adına bu kadar.
Hocam hemen deneyip konuya dönüş yapacam.
Teşekkürler sorunum çözüldü.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı