ETS 2 MP müşteri teslimatı hemen istiyor

Lyrinx

Hectopat
Makaleler
4
Tek seferlik iş alıyorum, iş başlar başlamaz müşteri teslimatı hemen istiyor uyarısı veriyor. Teslimatı götürünce de gecikmeli damgası vuruyor ve parayı az veriyor, bazen hiç vermiyor. Daha demin 430 KM yol gidip 15.000 Euro kazanmam gereken yerde 0 Euro kazandım. Bunun bir çözümü var mı? Olmazsa Offline oynayacağım.

Hocam o tırı aldığınız zaman tamir masrafına para yetiremezsiniz. Sürekli kaza yapar durursunuz. Çünkü millet saçma sürüyor. Para ve Level hilesi yapın. Ardından kendinize sağlam bir tır alın. Ardından güzelce bir dorse yapın. Sonra gezin.
GTA dışında hiçbir oyunda hile yaptığımı hatırlamıyorum, saçma sürüyor kısmında haklısın. Üstüme kıran mı dersin, bilerek çarpan mı dersin... Peki Offline'da alsam olur mu o tırı?

GTA dışında hiçbir oyunda hile yaptığımı hatırlamıyorum, saçma sürüyor kısmında haklısın. Üstüme kıran mı dersin, bilerek çarpan mı dersin... Peki Offline'da alsam olur mu o tırı?

Hocam hile yapın da derken CS PUBG Valorant gibi rekabetçi bir oyunda hile yapın demiyoruz ki. ETS 2 bu. Hile yapmanızın kimseye bir zararı yok. Offlineda alıp Online'da da sürebilirsiniz. Ama Online gireceksiniz? Şak bir kaza 50K masraf. O yüzden para hilesi yapın keyfinize bakın. İllede yük taşıyacağım diyorsanız offline modu kullanın. Ben alıyorum tırımı calais-duisburg arası yol yapıyorum.

Hocam o tırı aldığınız zaman tamir masrafına para yetiremezsiniz. Sürekli kaza yapar durursunuz. Çünkü millet saçma sürüyor. Para ve Level hilesi yapın. Ardından kendinize sağlam bir tır alın. Ardından güzelce bir dorse yapın. Sonra gezin.
/fix komutu gruba katıldı…

Geri
Yukarı