ETS 2 multiplayerde tıra LED takmak ban sebebi mi?

İşletim sistemi
Windows 8.1

Sound Track

Centipat
Yer
Almanya Hamm
Arkadaşlar, hiçbir Save dosyasıyla uğraşmadım. Her şeyi oyundaki F7'ye basıp servisteki özelleştirmeler ile yaptım. Tırın önene ve altına LED döşedim. Multiplayerde ban sebebi mi? Bazıları LED'den dolayı ban yediklerini, bazıları ise adminin gözüne çok batmayacak şekilde yapılması uygundur gibi şeyler demiş. Bu tırdaki özelliştirmelerle, LED'lerle ETS 2 TruckersMP'de oynamak ban sebebi mi?

20201220163315_1.jpg

Arkadaşlar, hiçbir Save dosyasıyla uğraşmadım. Her şeyi oyundaki F7'ye basıp servisteki özelleştirmeler ile yaptım. Tırın önene ve altına LED döşedim. Multiplayerde ban sebebi mi? Bazıları LED'den dolayı ban yediklerini, bazıları ise adminin gözüne çok batmayacak şekilde yapılması uygundur gibi şeyler demiş. Bu tırdaki özelliştirmelerle, LED'lerle ETS 2 TruckersMP'de oynamak ban sebebi mi?

20201220163315_1.jpg
Ban sebebi değildir. Eskiden admin'ler için olan ledleri kullanmak ban sebebi'ydi. Ama artık onları kullanmaya çalışınca multi den atıyor. Yani ban sebebi değil.

Hocam ben TruckersMP'de serbest dolaşırken hiçkimsenin tırında LED yok. Admin beni yanlış anlamaz değil mi? Mod ile yaptığımı zannederlerde ban yerim diye de içim rahat değil.
Bir şey olmaz. Millet LED'i sevmiyor artık.

Çok sıkıntı ediyorsan kullanma. Ben oynarken listede olan bir led vardı onu takıp garajdan çıkınca oyundan atıyordu. Diğer ledleri de belki ban sebebidir diye kullanmadık olmazsa olmaz bir şey değil yani bu kadar kafana takıp dert etmene gerek yok kullanmazsın olur biter.

Yeni konular

Geri
Yukarı