ETS 2 nasıl Online oynanır?

reddline

Hectopat
Makaleler
18
Selam arkadaşlar.
ETS 2 hayatımda 2-3 kere oynamışımdır. Pek bilgim yok. Instagram'da takılırken hoşuma gitti çevrimiçili oyunu. 9.75'miş Steam'de alayım dedim.
9 TL'den bir zarar gelmez. Ben Just Cause 2 MP gibi sanmıştım ama Steam'e falan gelmedi. Online modu nerede?
(Lütfen oyuna gir, internetten araştır cümlelerini yazacak arkadaşlar yazmazsa sevinirim.)
Ek olarak Online'ye yeni başlayacak bir kişiye neler önerirsiniz? Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu siteye kayıt olduktan sonra oynayabilirsin ETS 2'nin resmi online eki bulunmamakta.
Önerim olarak oyuna yeni başladıysan Duisburg-Calais arasını kullanma.

Selam arkadaşlar.
ETS 2 hayatımda 2-3 kere oynamışımdır. Pek bilgim yok. Instagram'da takılırken hoşuma gitti çevrimiçili oyunu. 9.75'miş Steam'de alayım dedim.
9 TL'den bir zarar gelmez. Ben Just Cause 2 MP gibi sanmıştım ama Steam'e falan gelmedi. Online modu nerede?
(Lütfen oyuna gir, internetten araştır cümlelerini yazacak arkadaşlar yazmazsa sevinirim.)
Ek olarak Online'ye yeni başlayacak bir kişiye neler önerirsiniz? Şimdiden teşekkürler.

TruckersMP modunu kurman gerekiyor.
Steam hesabın ile eşleştir sonra yazılımı indir ve ETS 2'nin kurulu olduğu klasörü işaretle sonrasında yazılımı çalıştır ve TruckersMP kullanıcı adı ve şifrenle giriş yap.
Normal hayattaki trafik kuralların burada da geçerli. Sohbette küfür etme. Kimseye çarpma. Yol üstünlüklerine dikkat et. Kalabalık yerlerde gereksiz ışıklandırma açma, trolleme. Bunlar yeterli olacaktır. Aksi hareketinde ban yersin.

TruckersMP sayfasından indirebilirsin.
Selam arkadaşlar.

TruckersMP diye ayrıca bir program var. Onu indirip kayıt oluyorsun, Steam hesabını bağlayıp girebiliyorsun. Sunucular var 1-2-3 vs. olarak. Online'a yeni başladıysan nsanlara çok fazla hakaret etme, durduk yere insanlara çarpma, kurallara uymaya çalış yoksa sonucunda uzaklaştırma, mute ya da ban yiyorsun.

Geri
Yukarı