ETS 2 Online girilmiyor

İşletim sistemi
Windows 10
Artık çalışıyor.
1594213997223.png

Dosya Ekleri

• 1594213998604.png
    1594213998604.png
    400,8 KB · Görüntüleme: 29
Steam üzerinden oyunun güncellemesini "Hiçbir beta programına katılma derseniz."En üstteki. Ayrıca Promod dosyaları 2.46 olarak yükleyip, güncelleyin. Multiplayer olarak çalışmaktadır.

Steam üzerinden bir önceki sürüme alıp denemenizi tavsiye ederim, ben her seferinde açılmadığı zaman bu yolu denedim işe yaradı.
Yalnız bu şekilde yine mevcut xxversiyon sürümü seçildiğinde hata alacaktır arkadaş. Şuan tam uyumlu hatasız açılması için Steam'dan "hiçbiri" seçeneğini seçip oyunun Mod klasörü içine de Promod dosyalarını 2.46 sürümünü yükleyip değiştirmesi gerekir. Ardından oyuna hatasız erişebilirsiniz.
ets2.jpg

Maalesef olmadı.
Ne olmadı? Dediğim gibi yaptıysanız sorunsuz açılmış olacak oyun multiplayer için. Aldığınız hatanın önizlemesini atar mısınız?
Buradaki bilgileri takip ederek uygulayınız lütfen. Languages kısmından dili Türkçe yapabilirsiniz.

Son olarak; Steam üzerinden oyunun güncellemesini "Hiçbir beta programına katılma derseniz. Oyun açılacaktır.

Hatayı şimdi atıyorum.
Ne olmadı? Dediğim gibi yaptıysanız sorunsuz açılmış olacak oyun multiplayer için. Aldığınız hatanın önizlemesini atar mısınız?
Buradaki bilgileri takip ederek uygulayınız lütfen. Languages kısmından dili Türkçe yapabilirsiniz.

Son olarak; Steam üzerinden oyunun güncellemesini "Hiçbir beta programına katılma derseniz. Oyun açılacaktır.
Verdiğiniz siteye girince bu DLC lere sahip olmalısınız diyor. Ve ben sadece Scandinavia DLC sine sahibim (siteye giriş yapamadım). Oyunun sürümünü düşürüp deneyeceğim. Çünkü böyle bir yazı gördüm.
20200708180502_1.jpg

Son düzenleme:

Geri
Yukarı