ETS 2 oynarken ekran rengarenk oluyor

Borcha Vlad

Hectopat
Daha fazla  
RAM
Crucial Ballistix 8GB 3000MHz DDR4 CL15
Ekran kartı
Rx 570 4 gb
Anakart
Asus Prime H310M-R R2.0 2666MHz DDR4 1151P mATX
İşlemci
Intel Core i3 9100F 3.6 GHz 6MB 1151P
Merhaba. Ben oynadığım tüm oyunlarda uzaklardaki nesnelerin titreme sorununu yaşıyorum. Oldukça araştırdığım bir hataydı ama cevap bulamadım. Yani bu hatanın bir çözümü yok anladığım kadarıyla. Bu hatayı geçtim artık yeni bir hata ile karşı karşıya kaldım. Euro Truck Simulator 2 oyununu bir süre oynadıktan sonra ekranım bir anda rengarenk olmaya başladı. Bu hatayı videoya çekmeyi başardım. Bu hata ile ilgili bir fikri veya cevabı olan varsa benimle paylaşırsa sevinirim.
Video:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

20220521185455_1.jpg

Hocam bu bir kere bende de oldu sonra hiç olmadı. Benim başıma gelen yerde aynı sizin ki gibi bir yerdi, hatırlıyorum. Bu size hep mi oluyor yoksa sadece bir kere mi oldu.

Hocam bu bir kere bende de oldu sonra hiç olmadı. Benim başıma gelen yerde aynı sizin ki gibi bir yerdi, hatırlıyorum. Bu size hep mi oluyor yoksa sadece bir kere mi oldu.
Bu rengarenk olayı sadece Ets 2 oyununda oluyor. Bu dün ilk defa oldu bugünde 2 defa girdim ikisinde de oldu. Sebebini anlamış değilim.
Dosyaları doğrulamayı denediniz mi?
Dosyaları doğrulamadım ama oyunu hdd den ssd ye taşıdım. Ssd de aynı sorun devam ediyor

Geri
Yukarı