ETS 2 oynayış önerileri

BademinKölesi

Hectopat
Yer
Samsun
Arkadaşlar merhaba.

Dün Steam'den ETS 2 aldım. Daha önce hiç oynamadığım için ayarları varsayılanda kullanıyorum. Rica etsem çok zor olmayacak şekilde fakat çok da fazla basite kaçmadan orta düzeyde kendinizce deneyimlediğiniz oyun ayarları önerir misiniz rica etsem?

Bir de multiplayer modu varmış sanırım arkadaşım oynuyor beni de çağırdı fakat YouTube'dan incelediğimde çok gerçekçi geldi(başkasına çarpmanın yasak olması vb şeyler).bu konuyla da ilgili birkaç sorum olacak fikirlerinizi belirtirseniz sevinirim.

1- sistemim multiplayer modunda rahat oynamama izin verir mi?
2- başkalarına kasıtlı tabii ki çarpmam fakat yanlışlıkla bir kazaya sebep oldum diyelim, sonucu ne olur? Sırf oyun bilgim az diye başkalarının oyununu zehir etmek istemem.

Dosya Ekleri

• 10415.JPG
    10415.JPG
    32,2 KB · Görüntüleme: 58
  • 14146.JPG
    14146.JPG
    30,5 KB · Görüntüleme: 49
  • cfgbd.JPG
    cfgbd.JPG
    32,1 KB · Görüntüleme: 55
Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar merhaba.

Dün Steam'den ETS 2 aldım. Daha önce hiç oynamadığım için ayarları varsayılanda kullanıyorum. Rica etsem çok zor olmayacak şekilde fakat çok da fazla basite kaçmadan orta düzeyde kendinizce deneyimlediğiniz oyun ayarları önerir misiniz rica etsem?

Bir de multiplayer modu varmış sanırım arkadaşım oynuyor beni de çağırdı fakat YouTube'dan incelediğimde çok gerçekçi geldi(başkasına çarpmanın yasak olması vb şeyler).bu konuyla da ilgili birkaç sorum olacak fikirlerinizi belirtirseniz sevinirim.

2- başkalarına kasıtlı tabii ki çarpmam fakat yanlışlıkla bir kazaya sebep oldum diyelim, sonucu ne olur? Sırf oyun bilgim az diye başkalarının oyununu zehir etmek istemem.

1- bölgeden bölgeye değişir FPS ama yine de oynatır.
2- yanlışlıkla yapıp yapmamanıza bakmayıp ban atarlar. Multiplayer'ı cidden zevkli.

Kaza sırasında bölgede bulunan kişiler raporlarsa banlanırsınız. Ben 3 yıl boyunca birçok kişiye çarptım, 1 ban bile yemedim.

Arkadaşlar merhaba.

Yani çok kalabalık yerlerde bende RTX 2060 var 20 FPS görüyorum bazen
2-) direk banlarlar hocam siz sollamaya çıkarsınız solladığınız adam gaza basar baktınız karşıdakine çarpacaksınız direk alt F4 yapın.

Yeni konular

Geri
Yukarı