ETS 2 oyundan atıyor

Genesyss

Decapat
Yer
Antalya
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba yaklasik 1 hafta önce nedenini bilmediğim bir şeyden dolayı ETS 2 oyundan atmaya başladı. Oyundan atmaktan kastım 2 saat oynuyorum ortalama, sonra direk masaüstüne atıyor. Geri giriyorum Max 1 dk bile olmadan geri atıyor. Sorunun çözümü nedir? İnternette git crash isimli bir belge ver onu sil diye bir video vardı yaptım olmadı. Arkada Discord falan da açık değil.

Bu atma olayı tırı sürerken oluyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar merhaba yaklasik 1 hafta önce nedenini bilmediğim bir şeyden dolayı ETS 2 oyundan atmaya başladı. Oyundan atmaktan kastım 2 saat oynuyorum ortalama, sonra direk masaüstüne atıyor. Geri giriyorum Max 1 dk bile olmadan geri atıyor. Sorunun çözümü nedir? İnternette git crash isimli bir belge ver onu sil diye bir video vardı yaptım olmadı. Arkada Discord falan da açık değil.

Bu atma olayı tırı sürerken oluyor.

Steam'den oyunun dosyalarını doğrula.

Merhaba çoğu mod yük almayı vs desteklemediği için o yüzden çökmeler yaşanıyor olabilir ayrıca oyunu başlatırken DirectX 12 ile de açmayı deneyebilirsiniz.

Son 1 haftadır PC'ye yeni hangi uygulamaları kurdunuz bunları bir gözden geçirin.

Hocam hepsi Steam'den indirdiğim oyunlar yeni formatladım zaten.

Steam'den oyunun dosyalarını doğrula.

Onu da yaptım hocam sorun geçmedi.

Merhaba çoğu mod yük almayı vs desteklemediği için o yüzden çökmeler yaşanıyor olabilir ayrıca oyunu başlatırken DirectX 12 ile de açmayı deneyebilirsin.

Deniyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı