ETS 2 ProMods Uyumsuzluk Sorunu

Ülgen07

Hectopat
Yer
Antalya'da bir yer...
Daha fazla  
ETS 2 ProMods yüklüyordum her şeyi yaptım. Mod yöneticisinde mod dosyaları görünüyor ancak def dosyası haricindeki diğer ProMods modları için resimde görüldüğü gibi uyumsuz diyor. Oyunu multiplayer oynamak için 1.36 beta sürümünde oynuyorum. Uyumsuzluk sebebi nedir?

Adsız.png

Son düzenleyen: Moderatör:
En kısa zamanda güncellense güzel olur. :D
Evet ya. 2 hafta önce pazar günü Black Sea aldım. MP bile giremedim.😀 Çünkü o gün yada önceki gün 1.37 tam sürüm çıktı. Gelince ben arkadaş toplayıp konvoy yaparız. Şu anda bende sadece Mercedes ve Pink rubbin mi neyse o yok. Birde bazı ülkelerin boya paketleri dışında. Toplam 26 DLC oldu galiba.😀 Ama PC kasmaya başladı o kadar DLC olunca.☹️ Neyse hocam promods da İpsala var mı ? Ben oynayamadım da.😁😀😁

Evet ya. 2 hafta önce pazar günü Black Sea aldım. MP bile giremedim.😀 Çünkü o gün yada önceki gün 1.37 tam sürüm çıktı. Gelince ben arkadaş toplayıp konvoy yaparız. Şu anda bende sadece Mercedes ve Pink rubbin mi neyse o yok. Birde bazı ülkelerin boya paketleri dışında. Toplam 26 DLC oldu galiba.😀 Ama PC kasmaya başladı o kadar DLC olunca.☹ Neyse hocam promods da İpsala var mı ? Ben oynayamadım da.😁😀😁
Promods bende oynayamadım. Beta sürümü kaldırmadım normale dönünce inşallah görücem. :D

Promods bende oynayamadım. Beta sürümü kaldırmadım normale dönünce inşallah görücem. :D
Hocam günaydın. Upload ne durumda ? :D Çok sabırsızlanıyorum. @Ülgen07
@Ülgen07 ben promods'u kurdum. 2 tane dosyanın boyutu yanlışmış. Senide uğraştırdık kusura bakma. Ama bakalım çalışacak mı ? :D

Son düzenleme:

Geri
Yukarı