ETS 2 Şehirlerde Düşük FPS Sorunu

BlackPanda

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar ETS 2 multiplayer'da şehir içine girdiğimde (eğer kalabalıksa) FPS değerim 15-40 arası değişiyor. Bu normal mi?

Sistemim:

- ASUS Prime A320M-E
- AMD Ryzen 5 2600
- ASUS RX570 ROG STRIX 4 GB GDDR5 OC 256Bit
- G.Skill 8 GB Sniper X Orman Kamuflaj DDR4 3000MHz CL16
- Frisby FC-9235G-650 650W USB 3.0 MidT ATX Gaming,
- Toshiba OCZ 480GB TR200 Serisi

Arkadaşlar ETS 2 multiplayer'da şehir içine girdiğimde (eğer kalabalıksa) FPS değerim 15-40 arası değişiyor. Bu normal mi?

Sistemim:

- ASUS Prime A320M-E
- AMD Ryzen 5 2600
- ASUS RX570 ROG STRIX 4 GB GDDR5 OC 256Bit
- G.Skill 8 GB Sniper X Orman Kamuflaj DDR4 3000MHz CL16
- Frisby FC-9235G-650 650W USB 3.0 MidT ATX Gaming,
- Toshiba OCZ 480GB TR200 Serisi
Çok normal bir olay sisteminde bir sorun yok Çok kalabalık sa çok normaldir bir olay hocam

Çok normal bir olay sisteminde bir sorun yok Çok kalabalık sa çok normaldir bir olay hocam

tamam hocam teşekkür ediyorum. O kadar para verdikten sonra artık yüksek fps ile oynamak istiyorum oyunları. Bir de her oyunda sistemim 75 fpsi geçmiyor. Sadece csgo'da 118 fps alıyorum. Sahip olduğum oyunlar, CSGO,ARMA3, ETS2, PUBG, BF1 ve hepsini 1080p'de ultra ayarlarda oynuyorum. Monitörümden dolayı freesync teknolojisi de açık.

Oyunlarda VSYNC kapatırsanız 75 FPS üstünü o şekilde görebilirsiniz. Monitörünüz 75 Hz ve VSYNC açınca bu FPS değerine sabitliyor.

ETS 2 oyununa gelecek olursak sorun sisteminizden değil oyunun optimizasyonunda kaynaklanıyor malesef.

Oyunlarda VSYNC kapatırsanız 75 FPS üstünü o şekilde görebilirsiniz. Monitörünüz 75 Hz ve VSYNC açınca bu FPS değerine sabitliyor.

ETS 2 oyununa gelecek olursak sorun sisteminizden değil oyunun optimizasyonunda kaynaklanıyor malesef.
CS GO’da 118 FPS aldığını belirtmiş. V-Sync açık olduğunu sanmıyorum. Gerçi diğer oyunlar için açık olma ihtimali var.

tamam hocam teşekkür ediyorum. O kadar para verdikten sonra artık yüksek fps ile oynamak istiyorum oyunları. Bir de her oyunda sistemim 75 fpsi geçmiyor. Sadece csgo'da 118 fps alıyorum. Sahip olduğum oyunlar, CSGO,ARMA3, ETS2, PUBG, BF1 ve hepsini 1080p'de ultra ayarlarda oynuyorum. Monitörümden dolayı freesync teknolojisi de açık.
Her oyunları ultra da oynarsanız tabi kasma, FPS düşüşü olur. Sisteminize göre grafik ayarlarını yapın.

Ve de günümüzde 8 GB RAM yetersiz gelebiliyor. Aynı RAM'den 1 adet daha alıp daha iyi FPS alabilirsiniz.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı