Çözüldü ETS 2 takılıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Emreea

Hectopat
Selamlar, son 1 aydır yaşadığım bir soruna yanıt aramak için konu açtım. ETS 2 1.38 sürümünü 7 aydan fazla tek kişilik olarak oynuyordum ki oyun ara ara droplanmaya başladı. Yeni bir Save açıp denediğimde ise bana mısın demeden sabit FPS de oynuyorum. Böyle bir sorun yaşayan oldu mu acaba alanlar nasıl çözdü merak ediyorum. Bunca zamandır oynadığım Save dosyamın 5-10 saniye aralıklarla droplanması bir hayli can sıkıcı çünkü.
Yardımlarınızı bekliyorum.

R5 1600, RX580, 8 GB RAM 2666.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Sorunu yeniden kurarak çözdüm. İlginiz ve alakanız için teşekkür ederim. 🙂
Oyun SSD de kurulu sağlık testlerinde herhangi bir problem çıkmadı. İşin ilginç yanı yeni bir save açıp oynayınca herhangi bir problem yaşamıyorum.

Selamlar, son 1 aydır yaşadığım bir soruna yanıt aramak için konu açtım. ETS 2 1.38 sürümünü 7 aydan fazla tek kişilik olarak oynuyordum ki oyun ara ara droplanmaya başladı. Yeni bir Save açıp denediğimde ise bana mısın demeden sabit FPS de oynuyorum. Böyle bir sorun yaşayan oldu mu acaba alanlar nasıl çözdü merak ediyorum. Bunca zamandır oynadığım Save dosyamın 5-10 saniye aralıklarla droplanması bir hayli can sıkıcı çünkü.
Yardımlarınızı bekliyorum.

R5 1600, RX580, 8 GB RAM 2666.

Oyun orijinal mi?

Oyun orijinal.

Yeni bir güncelleme yapmadım aslında neden böyle oldu anlamış değilim. Silip tekrar kurayım.

Save dosyasında eğer herhangi bir kod ile dahi oynadıysanız etki etmiştir örneğin trafik yoğunluğu veya o Save'de bir mod kurup o modun üzerine bir mod daha koyduysanız üst üste binip takılmalara donmalara sebep olacaktır mod yüzünden olması muhtemel.

Geri
Yukarı