ETS 2 tırların satıldığı şehirler hangileri?

Abdul0234

Hectopat
Yer
İstanbul/Batışehir
Daha fazla  
Meslek
12. Sınıf Öğrencisi (YKS Sınavına Hazırlanıyor)
ETS 2'de bu tırların satıldığı şehirleri yazar mısınız? Mesela şu şehirde şu tır galerisi var, bu şehirde bu tır galerisi var diye yazar mısınız? Yani bütün şehirleri yazmanıza gerek yok. Paris'ten başladım. Scania, man, Mercedes galerilerini buldum. Diğerlerini de yazar mısınız? Ayrıca YouTube'da videolarını da gördüm, küçük binek araçlar var. Onları nasıl alıyoruz? @arasyuksel hocam?

Son düzenleyen: Moderatör:

Ayrıca YouTube'da videolarını da gördüm, küçük binek araçlar var. Onları nasıl alıyoruz?
Hocam onlar steam atölyesinde bulunan bir mod sayesinde oluyor.

Hocam onlar steam atölyesinde bulunan bir mod sayesinde oluyor.
Linki var mı?

ETS 2'de bu tırların satıldığı şehirleri yazar mısınız? Mesela şu şehirde şu tır galerisi var, bu şehirde bu tır galerisi var diye yazar mısınız? Yani bütün şehirleri yazmanıza gerek yok. Paris'ten başladım. Scania, man, Mercedes galerilerini buldum. Diğerlerini de yazar mısınız? Ayrıca YouTube'da videolarını da gördüm, küçük binek araçlar var. Onları nasıl alıyoruz? @arasyuksel hocam?

Binek araçlar, onlar Truckers MP'de direk var da normal oyunda oynamak için mod kurman gerek.

Diğer galerilere arkadaşların attığı yerlerden bakabilirsin. Ama daha önce keşfetmediğin bir yerde ise oraya tırınla gitmen gerek.

Yani bence onları gezmek yerine o rotadaki iş yaparak haritayı gez, yollarda karşına çıkan keşfedilmemiş çekici bayilerine git, keşfedilsin. Sonra o galerileri gezersin.

Ve 5 tane tır aldıktan sonra çevrimiçi tır alabiliyorsun. Onu da belirteyim.

Binek araçlar, onlar Truckers MP'de direk var da normal oyunda oynamak için mod kurman gerek.

Diğer galerilere arkadaşların attığı yerlerden bakabilirsin. Ama daha önce keşfetmediğin bir yerde ise oraya tırınla gitmen gerek.

Yani bence onları gezmek yerine o rotadaki iş yaparak haritayı gez, yollarda karşına çıkan keşfedilmemiş çekici bayilerine git, keşfedilsin. Sonra o galerileri gezersin.

Ve 5 tane tır aldıktan sonra çevrimiçi tır alabiliyorsun. Onu da belirteyim.
Hocam çevrimiçi oynamayacağım. Peki ya normal kariyerde dediğiniz o modu nerede bulabilirim?

Hocam çevrimiçi oynamayacağım. Peki ya normal kariyerde dediğiniz o modu nerede bulabilirim?

Üstteki arkadaşın attığı mod en güvenilir olanı. 1.43 için ama büyük ihtimalle 1.44 için de çalışır.
İstersen şunu da deneyebilirsin:

Eğer çalışmazsa maalesef daha 1.44 modu çıkmamış. Octavia 2018 için mod var ama, isterseniz onu deneyebilirsiniz.

Üstteki arkadaşın attığı mod en güvenilir olanı. 1.43 için ama büyük ihtimalle 1.44 için de çalışır.

Eğer çalışmazsa maalesef daha 1.44 modu çıkmamış. Octavia 2018 için mod var ama, isterseniz onu deneyebilirsiniz.
Tamamdır hocam. Ben bir bakayım.

Hocam ben şimdi bunları kurdum, yükledim, oynuyorum diyelim. Şimdi tamire gidip modifiye verebiliyor muyum?

Son düzenleme:
Hocam ben şimdi bunları kurdum, yükledim, oynuyorum diyelim. Şimdi tamire gidip modifiye verebiliyor muyum?

Tam bilmiyorum hocam, bu modları biliyordum ama hiç denemedim. Kendiniz denemeniz gerek, denemekten zarar gelmez. F7'den servise hızlaca giderek test edersin.

Benim tahminimce, tamir etme kesin vardır. Boyasını değiştirme gibi şeylerin de olduğunu düşünüyorum. Ama dediğim gibi, emin değilim. Denemeniz gerek.

Anladığım kadarı ile detaylaca modifiye bir tek buradaki modla yapılabiliyor. Ama mod 1.26 için, oynanmaz bu yeni sürümlerde yani. Kim bilir, belki modun yeni sürümlerine modifiye özelliği de gelmiştir.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı