ETS 2 Truckers MP banı yeni ETS 2 alınca açılır mı?

ilkay Kocaoğlu

Hectopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İ3-12100F//MSİ H610M-G//G-SKİLL RİPJAWSV 2x8 3600HZ//VİPER VPN100 512GB//SAPPHİRE PULSE RX 5700 XT//COOLER MASTER TD500//SHARKOON SHP-650
Arkadaşlar ben eski hesapta 5 tane uyarıdan ban yedim yeni tmp hesabı ve yeni Steam hesabı açıp ETS 2 alınca ban açılır mı?

Eki Görüntüle 1286103

Geçici veya kalıcı bir yasağı aşmak için başka bir hesap oluşturmak veya kullanmak. Bir yasaktan kurtulmak için yasak kanıtını kaldırmaya çalışmak. Kanıtlar bir yasaktan kaçtığınızı gösteriyorsa, personel bildirimde bulunmaksızın sizi tekrar yasaklama hakkını saklı tutar. Gizli sunucu tarafı bilgileri içerdiğinden, yasaktan kaçınma kanıtı açıklanamaz.

/////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

Yanlış bilgilendirme yapmayalım:|

İstersen kanıtlayabilirim 8/10 tane hesabım var sadece benim değil arkadaşlarım da bu şekilde ortada yanlış bilgilendirme yok konu sahibi yeni hesap alıp bir daha girsin bakalim ban yiyecek mi?

Yanlış sollamadan olabilir.
Ama başka ülke ile bir alakası olmaz bence (ETS 2 MP hiç oynamadım)
başka ülkelerde farklı şeritten akıyor ya bende karıştırmışım

Eki Görüntüle 1286103

Geçici veya kalıcı bir yasağı aşmak için başka bir hesap oluşturmak veya kullanmak. Bir yasaktan kurtulmak için yasak kanıtını kaldırmaya çalışmak. Kanıtlar bir yasaktan kaçtığınızı gösteriyorsa, personel bildirimde bulunmaksızın sizi tekrar yasaklama hakkını saklı tutar. Gizli sunucu tarafı bilgileri içerdiğinden, yasaktan kaçınma kanıtı açıklanamaz.

/////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

Yanlış bilgilendirme yapmayalım:|

Hocam kim çakar ki bu durumu?

İstersen kanıtlayabilirim 8/10 tane hesabım var sadece benim değil arkadaşlarım da bu şekilde ortada yanlış bilgilendirme yok konu sahibi yeni hesap alıp bir daha girsin bakalim ban yiyecek mi?

Kardeşim daha neyini anlamak istemiyorsun bilmiyorum, istersen sen bana hesap adlarını ver ban yer misin yemez misin görelim ne dersin?
Hocam kim çakar ki bu durumu?

Kayıtları her türlü alınıyor, IP adresiniz üzerinden kontrol ediliyor.

Kardeşim daha neyini anlamak istemiyorsun bilmiyorum, istersen sen bana hesap adlarını ver ban yer misin yemez misin görelim ne dersin?

ip değiştirirsem olurmu? veya vpn?

O zaman PC değiştirecek ve internetini değiştirecek.

Tamam hesap adlarını vermiyorum bu adam yeni hesap alıp devam etse de yine bir sorun olmayacak bu oyunu yıllarıdır oynuyorum.
8/10 hesap olup IP adresimin kontrol edilmemesi ilginç ha?

Yeni konular

Geri
Yukarı