ETS 2 Truckers MP banı yeni ETS 2 alınca açılır mı?

Makaleler
1
Yer
Afyonkarahisar
Tamam hesap adlarını vermiyorum bu adam yeni hesap alıp devam etse de yine bir sorun olmayacak bu oyunu yıllarıdır oynuyorum.
8/10 hesap olup IP adresimin kontrol edilmemesi ilginç ha?

Yeni hesap alıp devam ederse yasaklanır daha anlamak istemiyorsunuz tamam sizin dediğiniz olsun.

EREN SATAR

Hectopat
Makaleler
4
Yer
Manisa
Yeni hesap alıp devam ederse yasaklanır daha anlamak istemiyorsunuz tamam sizin dediğiniz olsun

Ban evening olayından raporlama kullanıcılar için kalktı dostum.
Yeni hesap alıp devam etsin hiçbir şey olmaz kendim de dahil olmak üzere birçok kez yaptığımız bir şey anlamak istemeyen sizsiniz.
Konu sahibi indirimleri bekleyip denesin, en kötü kaybedeceği 10 TL.

KS
KS
I

ilkay Kocaoğlu

Centipat
Yeni hesap alıp devam etsin hiçbir şey olmaz kendim de dahil olmak üzere birçok kez yaptığımız bir şey anlamak istemeyen sizsiniz.
zaten şu an indirimde.

Makaleler
1
Yer
Afyonkarahisar

Daha kuralın adını düzgün yazamıyorsunuz ve burada kural anlatmaya çalışıyorsun, Ban Evaning olayından raporlama daha önce veya şimdi zaten yoktu. Eğer Discord sunucularına girip sorar isen her türlü bilgiyi verirler. Şu anda indirim de zaten eğer şimdi alıp denerse göreceksin ne anlatmak istediğimi. En geç 3 güne kadar yasaklanır.
Yeni bir mail açıp yeni bir Steam alması hiçbir şeyi değiştirmiyor, sonuçta aynı HWID adresi ve IP adresi üzerinden işleme alıyorsun :) Eğer anlamıyorsan ya sıkıntı sendedir ya da ben anlatamıyorumdur.

Daha mesajı okumadan komik komik emojiler koyuyorsun.

KS
KS
I

ilkay Kocaoğlu

Centipat
Daha kuralın adını düzgün yazamıyorsunuz ve burada kural anlatmaya çalışıyorsun, Ban Evaning olayından raporlama daha önce veya şimdi zaten yoktu. Eğer Discord sunucularına girip sorar isen her türlü bilgiyi verirler. Şu anda indirim de zaten eğer şimdi alıp denerse göreceksin ne anlatmak istediğimi. En geç 3 güne kadar yasaklanır.
Yeni bir mail açıp yeni bir Steam alması hiçbir şeyi değiştirmiyor, sonuçta aynı HWID adresi ve IP adresi üzerinden işleme alıyorsun :) Eğer anlamıyorsan ya sıkıntı sendedir ya da ben anlatamıyorumdur.
o zaman garantiye alayım hem ıp adresimi hem hwıd adresimi değiştiririm. ama anakart ıp sinden attılarsa bilemem

EREN SATAR

Hectopat
Makaleler
4
Yer
Manisa
Sorun bence sende dostum ben kendim kaç kere hesap aldım şu an da aktif şekilde oynuyorum hiç bir ban yemedim bu arkadaş da yemez. Emin ol ETS`yi senden daha çok biliyorum kimse bu adamı durduk yere raporlamayacağına göre hiç bir şey de olmayacak buyrun denesin konu sahibi.

Makaleler
1
Yer
Afyonkarahisar
Sorun bence sende dostum ben kendim kaç kere hesap aldım şu an da aktif şekilde oynuyorum hiçbir ban yemedim bu arkadaş da yemez. Emin ol ETS'yi senden daha çok biliyorum kimse bu adamı durduk yere raporlamayacağına göre hiçbir şey de olmayacak buyurun denesin konu sahibi.

Daha anlamıyorsunuz gece gece beni günaha sokacaksınız, Diyorum ki güzel kardeşim daha önce ban Evading'den raporlama olmadı, daha da yok. Yetkili ekiplerinin bu durum üzerinde ne kadar titiz olduğunu da biliyorum durumu kendim yaşadım.

You're permanently banned

Reason: Reckless Driving, Inappropriate Overtaking, Insulting //link, link // §1.2 - Ban Evading (4291080) 3556213 // Permanent due to §1.2

1643385315798.png

Yeni konular

Yukarı