ETS 2 Truckers MP banı yeni ETS 2 alınca açılır mı?

ilkay Kocaoğlu

Hectopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İ3-12100F//MSİ H610M-G//G-SKİLL RİPJAWSV 2x8 3600HZ//VİPER VPN100 512GB//SAPPHİRE PULSE RX 5700 XT//COOLER MASTER TD500//SHARKOON SHP-650
Arkadaşlar ben eski hesapta 5 tane uyarıdan ban yedim yeni tmp hesabı ve yeni Steam hesabı açıp ETS 2 alınca ban açılır mı?

Arkadaşlar ben eski hesapta 5 tane uyarıdan ban yedim yeni tmp hesabı ve yeni Steam hesabı açıp ETS 2 alınca ban açılır mı?

1643384193366.png

Perma atılan banları hiçbir şekilde kabul etmiyorlar, ben gibi ban Evading'den yasaklanırsınız ve olan paraya olur.
Truckers MP'ye tekrar girebilmek için ban affını beklemek gerek o da yeni kural geldiğin de veya yöneticiler insafa geldiğinde.

knk ben hile açmadım başka ülkeye gitmişim ters yönden o yüzden banlandım 2 tanesinden diyerlerindende yanlış sollamadan

Oyunu yeni bir Steam hesabından alıp, yeni bir hesap açıp devam edebilirsiniz.
Benim bu şekilde 8/10 tane hesabım var.

1643384471826.png

Geçici veya kalıcı bir yasağı aşmak için başka bir hesap oluşturmak veya kullanmak. Bir yasaktan kurtulmak için yasak kanıtını kaldırmaya çalışmak. Kanıtlar bir yasaktan kaçtığınızı gösteriyorsa, personel bildirimde bulunmaksızın sizi tekrar yasaklama hakkını saklı tutar. Gizli sunucu tarafı bilgileri içerdiğinden, yasaktan kaçınma kanıtı açıklanamaz.

/////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

Yanlış bilgilendirme yapmayalım:|

Geri
Yukarı