Çözüldü ETS 2 Truckers MP ofline hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Bayır Domuzu 58

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba. Daha yeni trucksmp oynamaya başladım. Oyuna girerken çoğu zaman ofline hatası alıyorum. Mesela her 10 girişimin 9'unda bu hatayı alıyorum. Oyuna gir çık yapmam bile bazen işe yaramıyor.

-İnternet bağlantım kablolu ve çok iyi. Pingim neredeyse yok.
-Sistemim idare eder seviyede (i5-2400, R7240, 8 GB RAM)
-Oyunda hatalı hiçbir davranış yapmadım.

Dosya Ekleri

• WhatsApp Image 2022-05-23 at 19.44.52.jpeg
    WhatsApp Image 2022-05-23 at 19.44.52.jpeg
    113,2 KB · Görüntüleme: 36
Çözüm
Merhaba. Daha yeni trucksmp oynamaya başladım. Oyuna girerken çoğu zaman ofline hatası alıyorum. Mesela her 10 girişimin 9'unda bu hatayı alıyorum. Oyuna gir çık yapmam bile bazen işe yaramıyor.

Grafikleri yüksekte kullanıyorsanız sisteminiz oyunu yüklerken harita renderini zor yapıyor olabilir. Bu yüzdende oyuna girerken sonda donar ve pinginiz aniden yükselip düşer bu yüzden de 600 ping sınırı olduğu için sunucudan atılırsınız.

Internetinizle alakalı bir durum değil yani ben 12Mbps yavaş internetle dahi girebiliyordum. Bu yüzden sisteminin önemi var.
Hangi ISS kullanıyorsunuz?

Grafikleri yüksekte kullanıyorsanız sisteminiz oyunu yüklerken harita renderini zor yapıyor olabilir. Bu yüzdende oyuna girerken sonda donar ve pinginiz aniden yükselip düşer bu yüzden de 600 ping sınırı olduğu için sunucudan atılırsınız.

Internetinizle alakalı bir durum değil yani ben 12Mbps yavaş internetle dahi girebiliyordum. Bu yüzden sisteminin önemi var.

Çözüm
Evet oyuna girerken ilk başta hatayı vermiyor kısa süreliğine render yaptıktan sonra ofline oluyorum. Çözümü nedir?

Evet oyuna girerken ilk başta hatayı vermiyor kısa süreliğine render yaptıktan sonra ofline oluyorum. Çözümü nedir?

Bunun bir çözümü yok, sisteminizi yükseltme şansınız var ise yükseltin. Bende aynı sorunu yaşıyordum.

Bknz hatta Google üzerinde bir sürü sorun mevcut bunun hakkında:
TMP Unreliable Connection

@Bayır Domuzu 58
Ek olarak şimdi geçici bir çözüm aklıma geldi bir mesajı görünce;
Tırınızı oyundan çıkarken kalabalık bir yere değil de boş bir araziye park edin kimsenin olmadığı. Oyuncuları yüklemeye çalıştığı içinde böyle olabiliyor.

Geri
Yukarı