ETS 2 TruckersMP bağlanmıyor

Patron16711

Hectopat
Daha fazla  
Ben bugün Steam'dan ETS2'yi satın aldım. Uygulamayı indirdim ve onayladım. Ancak MP'ye bağlamak için TruckersMP Launcher'i gerekiyormuş. İndirdim ve kurdum ancak ETS2'yi açıyor fakat MP'ye bağlanamıyorum. Ne yapmalıyım? Yardımcı olursanız sevinirim. Teşekkürler, iyi forumlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle bende oyunu bugün aldım ve MP oynamaya başladım. Oyun saatin 2 saatten fazla olmalı, europe serverlerinden boş yer olduğuna emin ol, Launcher kurulumunu truckers mp de gösteriyorlar aynı şekilde yap ETS2 dosyasının yerini doğru gösterdiğinden emin ol. Çıkan hatanın resmini atarsan daha iyi yardımcı olabiliriz.

Arkadaşlar bende şu hatayı alıyorum.
Çözümü bilen var mı?

1498254729072.png

TruckersMP'ye kayıt olurken e-posta isteyecektir. E-posta'nın steam'dekiyle aynı olması gerekiyor. Bir de öyle dene.

Arkadaşlar bende şu hatayı alıyorum.
Çözümü bilen var mı?

Eki Görüntüle 243667

Oyuna mod yüklediysen, modu kaldırıp dene. Bu işlem olmazsa DirectX ile çalıştırmayı deneyebilirsin.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı