Çözüldü ETS 2 Türkiye eklenti paketi indirime giriyor mu?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Çözüm
En son benim hatırladığım kadarıyla 48₺ liste fiyatıyla satılıyordu ve şu zamana kadar en fazla %30 indirim gördüm. (33,60₺) Diğer DLC'ler ve ana oyun görece eski olduğundan dolayı %75 gibi yüksek oranlarda indirime girer.

Normalde benim gözümde bir DLC o kadar etmez. CS:GO'da fracture case düşmüştü ve piyasası iyiydi. Yaklaşık 16₺ ye sattıktan sonra üzerine koyup 33,60₺ fiyatıyla almıştım. İyi ki de direkt o 33 lira vermemişim. Biraz hayal kırıklığı oldu. Diğer haritalara kıyasla o parayı hak etmiyor. Doların tırmanışıyla olası Steam zammı ihtimali varken olur mu bilmem ama yakında 48 liradan aşağı düşer diye tahmin ediyorum. O DLC daha senesini doldurmadı sanırım. Belki Iberia çıkınca düşer.

Tüm paketlerin güncel fiyatları ve daha önce gördüğü indirimleri
adresinden görebilirsiniz. ETS2 ve onun içerikleri sık sık indirime giriyor.

Güncelleme: Karadeniz paketi yine 33,60 liraya inmiş. Şu zamana kadar %30'dan fazla indirim görmemiş. Herhalde 2 ayda bir indirime giriyor DLC'ler.
Çok fazla indirime girmez ama "Black Sea Bundle" fiyatı sadece dlcyi almaktan daha uyguna gelebilir. Tabi bundle da ki diğer dlcler varsa.

Yeni konular

Geri
Yukarı