ETS 2 Türkiye ve kafkaslar haritası var mı?

Zurnadürüm

Kilopat
Makaleler
22
Daha fazla  
Merhaba. Türkiye ve kafkasya haritası modunu arıyorum. Nereden bulabilirim bu iki haritayı? Bunun için ProMods gerekli mi? Gerekli ise bende Iberia hariç tüm DLC'ler var. Acaba ProMods kurarsam sıkıntı olur mu? Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba. Türkiye ve kafkasya haritası modunu arıyorum. Nereden bulabilirim bu iki haritayı? Bunun için ProMods gerekli mi? Gerekli ise bende Iberia hariç tüm DLC'ler var. Acaba ProMods kurarsam sıkıntı olur mu? Teşekkürler.

Hocam lberiada gerekiyor ProMods için ayrıca galiba ücretli ProMods.

Road to the Black Sea'de Trakya vardı diye hatırlıyorum. Diğer DLClerde Anadolu ve Kafkaslarla ilgili bir harita bulamadım maalesef.

ProMods ücretli değil. Sadece tüm harita DLC'lerinin olması ve kurman yeterli.

@semih 85 ProMods için Iberia olmadan da kurmak mümkün mü acaba? Denemiş olan var mı?
Road to the Black Sea'de Trakya vardı diye hatırlıyorum. Diğer DLClerde Anadolu ve Kafkaslarla ilgili bir harita bulamadım maalesef.
Konuyu okumadın mı? Bende Iberia hariç tüm harita DLCleri var. Trakya ve Istanbulu biliyorum. Bana Anadolu kısmı lazım. DLC'lerde zaten yok, bu yüzden mod arıyorum.
Hocam lberiada gerekiyor ProMods için ayrıca galiba ücretli ProMods.
Ücretli değil.

Bende Iberia hariç tüm harita DLCleri var. Trakya ve Istanbulu biliyorum. Bana Anadolu kısmı lazım. DLC'lerde zaten yok, bu yüzden mod arıyorum.
Modlar diğer DLClerle çakışabilir. Eskiden benzer bir hata ile karşılaşmıştım. Çoğu DLCye sahip olmanız mod seçimini zorlaştırıyor. Oyunu hangi sürümde oynuyorsunuz?

Iberia DLC'si olmadan olmuyor hocam. İlla tüm DLC'leri istiyor.

Geri
Yukarı