ETS 2'de 300'le giden tır nasıl yapılır?

Filozof Şenol

Hectopat
Selam dostlar bu oyunda bazıları 300 400km hızla gidiyor 10000BG motor atıyorlar. Ben de atıyorum ama 175'i geçmiyor. Ne yapmalıyım ve 10000BG motor attığımda tır ön kaldırıyor. Yardımcı olursanız sevinirim. :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Yıllardır bu oyunu oynayan bir olarak bunun sadece mod ile mümkün olduğunu söylemeliyim.
Yıllardır bu oyunu oynayan bir olarak bunun sadece mod ile mümkün olduğunu söylemeliyim.

Beygir modları yükleyebilirsiniz fakat oyun fizik olarak o hızlara izin verir mi bilmiyorum. Halihazırda fizikler zaten tır hızları için çok azıcık da olsa abartıyken beygir modları fizik kanunlarını yoka sayıyor gibi bir şey zaten.

Bunlar mod ile yapılıyor. Steam Workshop'a kısa bir göz atabilirsiniz.

ETS 2'nin fizik motoru yüksek hızlarda mod kullanılmasa bile çirkin durabiliyor. 300 km/h ile gitmenin çok zevk vereceğini sanmam.

Beygir modları yükleyebilirsiniz fakat oyun fizik olarak o hızlara izin verir mi bilmiyorum. Halihazırda fizikler zaten tır hızları için çok azıcık da olsa abartıyken beygir modları fizik kanunlarını yoka sayıyor gibi bir şey zaten.
Allah aşkına oyunda zaten 10000BG motor yok ben de attığımı belirtmiştim zaten. Mod attığımı anlayacağınızı düşünerek yazdım ciddi ciddi bana niye mod ile olduğunu söylüyorsunuz?

Yeni konular

Geri
Yukarı