ETS 2'de aldığım DLC'nin oyunda sadece bir tanesinin gözükmesi

esadomer

Hectopat
ETS 2'de Türkiye boyamasını satın aldım. Yükledim, aktifleştirdim. Fakat oyunda sadece bir tanesi gözüküyor ve DLC'nin mağazadaki satın alım kısmına baktığım da ise ekte gördüğünüz gibi "bu içeriği oynamak için Euro Truck Simulator 2 oyununun Steam sürümüne sahip olmak gereklidir." Diyor. Oysaki ben de zaten oyunun sürümü normal. Ne yapacağım yardımcı olabilir misiniz? DLC'yi çok önceden satın almıştım. Şimdi kullanmak istiyorum. Yani PC'yi birçok kez kapatıp/açmıştım.

1608311860617.png

Son düzenleyen: Moderatör:
ETS 2'de Türkiye boyamasını satın aldım. Yükledim, aktifleştirdim. Fakat oyunda sadece bir tanesi gözüküyor ve DLC'nin mağazadaki satın alım kısmına baktığım da ise ekte gördüğünüz gibi "bu içeriği oynamak için Euro Truck Simulator 2 oyununun Steam sürümüne sahip olmak gereklidir." Diyor. Oysaki ben de zaten oyunun sürümü normal. Ne yapacağım yardımcı olabilir misiniz? DLC'yi çok önceden satın almıştım. Şimdi kullanmak istiyorum. Yani PC'yi birçok kez kapatıp/açmıştım.

Eki Görüntüle 788485
Steam kapat bir daha aç. Bende de aynı bug oluyor, böyle yapınca düzeliyor. abc

DLC'yi kütüphaneden yüklemesini kaldırıp tekrar yükleyin. Dosya doğrulaması yapın.

DLC'nin mağazadaki satın alım kısmına baktığım da ise ekte gördüğünüz gibi "Bu içeriği oynamak için Euro Truck Simulator 2 oyununun Steam sürümüne sahip olmak gereklidir.
Bunu demesi normal bir şey. Steam üzerindeki tüm DLC'lerde yazar bu.

Geri
Yukarı