ETS 2'de araç yol tutmuyor ve sallanıyor

samet4747

Hectopat
ETS 2'de araba modu indirdim ve araç hızlı gidince sallanmaya başladı. Ayrıca araç gram yol tutmuyor. Frene basınca takla vs. atıyor, yazılım bilgim var müdahale etmem Config dosyası nedir? Bilen varsa sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Araba modu değil de ona benzer 4000 beygirlik motor modu indirmiştim. Fren yapınca havalanıp bir de üstüne direksyon çevirirseniz takla atıyordu.
Ayarlardan fren hassasiyetini düşür önce.
6*4 şasi kullan.
Daha sonra belgelerimdeki ets2 klasöründeki config.cfg dosyasından uset g_developer "0" ve uset g_console "0" değerlerini "1" yapıyoruz. Oyun içinde é tuşuyla konsolu açıp g_trailer_stability 30 yazıyoruz. Artık tır mod olmadan en yüksek yol tutuşuna sahip. Bu şekilde 180 ile viraj alıyorum. Ama aklınızda bulunsun bu sadece araca takılı dorse varken çalışıyor. Başka şekilde belki modla düzeltebilirsiniz.

Araba modu değil de ona benzer 4000 beygirlik motor modu indirmiştim. Fren yapınca havalanıp bir de üstüne direksyon çevirirseniz takla atıyordu.
Ayarlardan fren hassasiyetini düşür önce.
6*4 şasi kullan.
Daha sonra belgelerimdeki ETS 2 klasöründeki Config. Cfg dosyasından uset g_developer "0" ve uset g_console "0" değerlerini "1" yapıyoruz. Oyun içinde é tuşuyla konsolu açıp g_trailer_stability 30 yazıyoruz. Artık tır mod olmadan en yüksek yol tutuşuna sahip. Bu şekilde 180 ile viraj alıyorum. Ama aklınızda bulunsun bu sadece araca takılı dorse varken çalışıyor. Başka şekilde belki modla düzeltebilirsiniz.

Mod ile nasıl düzeltebilirim, kendim mi mod yazmalıyım yoksa var mı bildiğiniz?

Mod ile nasıl düzeltebilirim, kendim mi mod yazmalıyım yoksa var mı bildiğiniz?

Bu modu indirin .scs uzantılı dosya olacak. (sadece o var zaten). Belgelerim\Euro Truck Simulator 2\mod klasörüne at. Sonra oyun içinden aktifleştir. Modu az önce indirip denedim sorunsuz çalışıyor. Tır, tüm çabalarıma rağmen devrilmedi ama lastiklerim biraz uyduruk olduğu için drift attım. Bu modla dorse takmak şart değil. İyi akşamlar iyi oyunlar.

Bu modu indirin .scs uzantılı dosya olacak. (sadece o var zaten). Belgelerim\Euro Truck Simulator 2\mod klasörüne at. Sonra oyun içinden aktifleştir. Modu az önce indirip denedim sorunsuz çalışıyor. Tır, tüm çabalarıma rağmen devrilmedi ama lastiklerim biraz uyduruk olduğu için drift attım. Bu modla dorse takmak şart değil. İyi akşamlar iyi oyunlar.

Passat modu ile oynuyorum umarım işe yarar, teşekkür ederim iyi geceler.
Passat modu ile oynuyorum umarım işe yarar, teşekkür ederim iyi geceler.

Çalışmıyor canınız sağ olsun.

Yeni konular

Geri
Yukarı