ETS 2'de hangi harita DLC'leri alınır?

melih.19

Decapat
Daha fazla  
Merhabalar, önceden ETS 2 multiplayer oynadığımda Scandinavia ve Going East DLC'lerine sahip olmama rağmen yoğun yerleri bulamıyordum, oyunu tek oynuyormuşum gibi oluyordu. Bu yüzden sıkılıp oyunu bırakmıştım.
Şimdi oynamak istediğimde biraz daha bilgi sahibi oldum. Şu anlık yoğun yerleri gösteren siteleri buldum fakat bu yoğunluk sürekli oluyor mu? Bu yoğunluklar İtalya DLC'sinde olduğu gösteriliyor ve almaya değer mi sormak istedim. Yoksa başka yoğunluğun çok olduğu ve eğlenebileceğim harita DLC'lerini önerirseniz sevinirim.
Benim hayal ettiğim yoğunluk sıkışıklığın olduğu ve çok büyük olmayan yollar. Umarım ne demek istediğimi anlamışsınızdır :)

Tüm DLC'leri alıp keyfini çıkarmanızı öneririm. Hep yoğunluk hep yoğunluk, sıkıyor bazen ki Calais-Duisburg arasındaki yoğunluğu başka yerde bulmanızın imkanı yok.

Bir de ProMods diye bir mod duydum tüm harita DLC'lerini alıp Kirkenes gibi yerlere gitmek için değer mi? Şu an bana 48.18 TL'ye geliyor.

Merhabalar, önceden ETS 2 multiplayer oynadığımda scandinavia ve going east DLC'lerine sahip olmama rağmen yoğun yerleri bulamıyordum, oyunu tek oynuyormuşum gibi oluyordu. Bu yüzden sıkılıp oyunu bırakmıştım.
Şimdi oynamak istediğimde biraz daha bilgi sahibi oldum. Şu anlık yoğun yerleri gösteren siteleri buldum fakat bu yoğunluk sürekli oluyor mu? Bu yoğunluklar İtalya DLC'sinde olduğu gösteriliyor ve almaya değer mi sormak istedim. Yoksa başka yoğunluğun çok olduğu ve eğlenebileceğim harita DLC'lerini önerirseniz sevinirim.
Benim hayal ettiğim yoğunluk sıkışıklığın olduğu ve çok büyük olmayan yollar. Umarım ne demek istediğimi anlamışsınızdır :)

Ben aldım ProMods oynamayacaksan alma boşuna çünkü calais duisburg dısında her yer boş zevk alamıyorsun.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı