ETS 2'de tır sesi gelmiyor

İşletim sistemi
Windows 10

merxtk

Hectopat
RAM
8
Ekran kartı
Rtx 3060
Selamlar herkese. ETS 2 oyunumda bütün sesler geliyor sadece tırdan ses gelmiyor. Oyunun müzik sesi, çevre sesler, garaj kapısı sesi, dorse gürültüsü dahil bütün sesleri alıyorum sadece tırın motor sesini falan almıyorum. Bilgisi olan var mı? Yardımcı olursa çok sevinirim. Oyunum orijinal.

Son düzenleyen: Moderatör:
Selamlar herkese. ETS 2 oyunumda bütün sesler geliyor sadece tırdan ses gelmiyor. Oyunun müzik sesi, çevre sesler, garaj kapısı sesi, dorse gürültüsü dahil bütün sesleri alıyorum sadece tırın motor sesini falan almıyorum. Bilgisi olan var mı? Yardımcı olursa çok sevinirim. Oyunum orijinal.
Steam den dosyaları doğrulayın.

Artı -1 Eksi
Benim bir problemim daha var şuan farkettiğim. Sanırım bu problem profille alakalı. 2 tane profilim var. Birisinde scania galerisine girdiğim anda oyundan atıyor onun dışında çekici tırlarında hiçbir problem yok. İkincisi profilimde çekici sesi gelmiyor fakat scania galerisinden de atmıyor. Ne yapmam lazım ?
Ne zaman oldu? Yani ne yaptıktan sonra oldu?
Bu çekici sesi gelmeyen profilimi dün açtım. Kar modu ve diğer bir kaç motor modları tuning modları falan indirdim. Fakat tuning modlarının hiçbiri daha kullanmadım. Sadece kar modunu kullandım. Tüm modları kaldırdığım halde düzelmedi. Aynı şekilde diğer profilimde de bütün modları kaldırdığım halde scania galerisine girdiğim zaman oyundan atıyor.

Benim bir problemim daha var şu an fark ettiğim. Sanırım bu problem profille alakalı. 2 tane profilim var. Birisinde scania galerisine girdiğim anda oyundan atıyor onun dışında çekici tırlarında hiçbir problem yok. İkincisi profilimde çekici sesi gelmiyor fakat scania galerisinden de atmıyor. Ne yapmam lazım?

Bu çekici sesi gelmeyen profilimi dün açtım. Kar modu ve diğer birkaç motor modları tuning modları falan indirdim. Fakat tuning modlarının hiçbiri daha kullanmadım. Sadece kar modunu kullandım. Tüm modları kaldırdığım halde düzelmedi. Aynı şekilde diğer profilimde de bütün modları kaldırdığım halde scania galerisine girdiğim zaman oyundan atıyor.

Modları devre dışı bırakıp deneyebilir misiniz?

Tek tek devre dışı bırakıp deneyin. Sorunun kaynağı olan modu bulana kadar. Bende de aniden oyundan atıyordu bir mod yüzünden. Tek tek devre dışı bırakıp kaynağı buldum ve sildim. Sorunum çözüldü. Sizde de çözülmesi lazım.

Tek tek devre dışı bırakıp deneyin. Sorunun kaynağı olan modu bulana kadar. Bende de aniden oyundan atıyordu bir mod yüzünden. Tek tek devre dışı bırakıp kaynağı buldum ve sildim. Sorunum çözüldü. Sizde de çözülmesi lazım.
Reis şöyle, tüm modları kaldırdım zaten. Direkt modsuz girdim. İki profilde de sorun devam ediyor. Birisinde scania galerisi atıyor diğerinde çekici sesi yok. Hiçbir mod olmadığı halde böyle. Direkt profili falan mı bozuyor anlamadım ki

Reis şöyle, tüm modları kaldırdım zaten. Direkt modsuz girdim. İki profilde de sorun devam ediyor. Birisinde scania galerisi atıyor diğerinde çekici sesi yok. Hiçbir mod olmadığı halde böyle. Direkt profili falan mı bozuyor anlamadım ki
Yeni bir profil açıp test edin. Sorun olmaz ise ana profilinizde bozulma olmuştur.

Geri
Yukarı